Γκολ και Τότεναμ έχουν ένα γκολ

Το 15ο παιχνίδι της Πρέμιερ Λιγκ και οι “Στόχοι” στο “Molino” φιλοξενούν “Τότεναμ”.

2193: Wolverhampton Wanderers FC – Tottenham Hotspur FC 21:15 (“Molineux”)

Λύκοι. Για ένα άλλο παιχνίδι, οι Wolves έδειξαν αστάθεια αφού γνώριζαν την ήττα 2-1 από τους Turf Moore και Burnley. Στο 35ο λεπτό, οι οικοδεσπότες ήταν μπροστά από το σκορ 1. 0 και 51.: Διπλασίασαν τις μπάλες τους. Το μόνο πράγμα που κατάφεραν να κάνουν οι άντρες του Nuno Espirito Santo ήταν να μειώσει το Silva στο 89. Αφού δεν πάρει τίποτα από το παιχνίδι εναντίον του Μπέρνλι, θα αναζητήσει ένα θετικό αποτέλεσμα εναντίον της Τότεναμ, προφανώς πιο δύσκολο αντίπαλο από το προηγούμενο. Την επόμενη Τρίτη (29/12) ακολουθεί ένα ακόμη εξίσου δύσκολο παιχνίδι στο Old Trafford εναντίον της Manchester United.

“Τότεναμ”. Στο τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι, το “Τότεναμ” έμεινε χωρίς νίκη, μετά το τελευταίο παιχνίδι εναντίον του “Λέστερ”, έχασε 2-0 στο σπίτι. Κατά τη διάρκεια των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου, ο Vardi άνοιξε το σκορ για τις “αλεπούδες” από 11 βήματα, ενώ στο 59 ο Alderweireld έστειλε την μπάλα στο δίχτυ της ομάδας του. Το σκορ δεν άλλαξε στα εναπομείναντα λεπτά, με αποτέλεσμα την επόμενη ήττα στο “Τότεναμ”, το οποίο τώρα έπεσε από την 6η θέση “πάνω” -6.

Ιστορικό: Οι λύκοι βασίζονται σε μία νίκη στα παιχνίδια στο Molino και η Tottenham έχει τρεις ακόμη νίκες. Επιπλέον, ένα άλλο παιχνίδι μεταξύ τους κατέληξε σε ισοπαλία.

15.12.19 Πρέμιερ Λιγκ: Λύκοι Τότεναμ 1: 2:
03.11.18 Πρέμιερ Λιγκ: Λύκοι Τότεναμ 2: 3:
10.09.11 Πρέμιερ Λιγκ: Λύκοι Τότεναμ 0: 2:
6 Μαρτίου 2011 Πρέμιερ Λιγκ: Λύκοι Τότεναμ 3: 3:
10.02.10 Πρέμιερ Λιγκ: Λύκοι Τότεναμ 1: 0:

Εκτίμηση: Αν κοιτάξουμε τους δύο τελευταίους στόχους του “Goal” և “Tottenham”, που έλαβαν χώρα στο “Molino”, κατάφεραν να ελέγξουν το GG & Over 2.5. Έτσι θα διατηρήσουμε την παράδοση և θα πάμε με την ίδια επιλογή τώρα, ελπίζοντας να πάρουμε λευκά πρόσωπα. (GG & Over 2,5 στις 2,75 μ.μ. Meridianbet:)

15 ευρώ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΩΡΟ:Επωφεληθείτε από το μπόνους € 15 κάθε Σαββατοκύριακο.

Λύκοι. Για ένα άλλο παιχνίδι, οι Wolves έδειξαν αστάθεια αφού γνώριζαν την ήττα 2-1 από τους Turf Moore και Burnley. Στο 35ο λεπτό, οι οικοδεσπότες ήταν στο προβάδισμα. 0 και 51.: Διπλασίασαν τις μπάλες τους. Το μόνο πράγμα που κατάφεραν να κάνουν οι άντρες του Nuno Espirito Santo ήταν να μειώσει το Silva στο 89. Αφού δεν πάρει τίποτα από το παιχνίδι εναντίον του Μπέρνλι, θα αναζητήσει ένα θετικό αποτέλεσμα εναντίον της Τότεναμ, προφανώς πιο δύσκολο αντίπαλο από το προηγούμενο. Την επόμενη Τρίτη (29/12) θα ακολουθήσει ένα ακόμη εξίσου δύσκολο παιχνίδι εναντίον της Old United στο Old Trafford.

“Τότεναμ”. Στο τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι, το “Τότεναμ” έμεινε χωρίς νίκη, μετά το τελευταίο παιχνίδι εναντίον του “Λέστερ”, έχασε 2-0 στο σπίτι. Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ο Vardi άνοιξε το σκορ για τις “αλεπούδες” από 11 βήματα, ενώ στο 59 ld ο Alderweireld έστειλε την μπάλα στο γκολ της ομάδας του. Το σκορ δεν άλλαξε στα εναπομείναντα λεπτά, με αποτέλεσμα την επόμενη ήττα στο “Τότεναμ”, το οποίο τώρα έπεσε από την 6η θέση “πάνω” -6.

Εκτίμηση: Αν κοιτάξουμε τα δύο τελευταία γκολ του “Goal” al “Tottenham”, που έλαβαν χώρα στο “Molino”, κατάφεραν να ελέγξουν το GG & Over 2.5. Έτσι θα διατηρήσουμε την παράδοση և θα πάμε με την ίδια επιλογή τώρα, ελπίζοντας να πάρουμε λευκά πρόσωπα. (GG & Over 2,5 στις 2,75 μ.μ. Meridianbet:)

Το 15ο παιχνίδι της Πρέμιερ Λιγκ και οι “Γκολ” στο “Molino” φιλοξενούν “Τότεναμ”.

Λύκοι. Για ένα άλλο παιχνίδι, οι Wolves έδειξαν αστάθεια αφού γνώριζαν την ήττα 2-1 από τους Turf Moore και Burnley. Στο 35ο λεπτό, οι οικοδεσπότες ήταν στο προβάδισμα. 0 και 51.: Διπλασίασαν τις μπάλες τους. Το μόνο πράγμα που κατάφεραν να κάνουν οι άντρες του Nuno Espirito Santo ήταν να μειώσει το Silva στο 89. Αφού δεν πάρει τίποτα από το παιχνίδι εναντίον του Μπέρνλι, θα αναζητήσει ένα θετικό αποτέλεσμα εναντίον της Τότεναμ, προφανώς πιο δύσκολο αντίπαλο από το προηγούμενο. Την επόμενη Τρίτη (29/12) ακολουθεί ένα άλλο εξίσου δύσκολο παιχνίδι στο Old Trafford εναντίον της Manchester United.