ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Η Κύπρος, η οποία βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη, θα υποβληθεί σε ιατρική εξέταση, ενώ έχει συμφωνήσει τα πάντα με τους κίτρινους-μαύρους.

ΠΑΕ Άρης.
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

ΠΑΕ Άρης. “Η σημερινή νίκη είναι αφιερωμένη στον Τόσκο Μποζαντζίσκι” (φωτογραφία)

Το μήνυμα του Τμήματος Ποδοσφαίρου στη μνήμη του αήττητου βουλγάρου οπαδού.

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ.  Ο Munira σημείωσε ένα γκολ և 1-1.
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Ο Munira σημείωσε ένα γκολ և 1-1. (βλέπω)

Στο 64ο λεπτό, ο Atromitos ace εκμεταλλεύτηκε το τραγικό λάθος του ian annulis και έδεσε το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ 1-1.

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Ο Munira σημείωσε ένα γκολ և 1-1.

ΑΕΚ - Πλαϊνή κάμερα Παναθηλικού (vid)
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

ΑΕΚ – Πλαϊνή κάμερα Παναθηλικού (vid)

Δείτε το ιστορικό της νίκης της ΑΕΚ επί του Πανατολίκου στο Orinats Yerkir.

Τριαντάφυλλο.
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Τριαντάφυλλο. “Όλη η ομάδα εργάζεται στην άμυνα”

Ο Γάλλος αμυντικός ανέφερε την αντίδραση του Άρη շատ πολύ καλή λειτουργία αποκλεισμού.

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ.  Το Vartan είναι και πάλι λευκό (φωτογραφίες)
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Το Vartan είναι και πάλι λευκό (φωτογραφίες)

Ο Amr Warda βρίσκεται στην αποστολή του ΠΑΟΚ για τον αγώνα εναντίον του Ατρόμητου, δύο χρόνια αργότερα φορούσε ξανά ασπρόμαυρο.

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ.  Ο Ian Anniotis αντικαταστάθηκε από τον Mandas (vid)
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Ο Ian ianiotis αντικαταστάθηκε από τον Mandas (vid)

Ο Andreas ian Aniotis αντικαταστάθηκε στο 32ο λεπτό του αγώνα ενάντια στον ΠΑΟΚ λόγω προβλήματος στον ώμο και αντικαταστάθηκε από τον Χρήστο Μάντα.

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ.  Ο Sentra Zolin, ο Svinderski είναι ο ηγέτης և 0-1 (vid)
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Ο Sentra Zolin, ο Svinderski είναι ο ηγέτης -1 0-1 (vid)

Στο 22ο λεπτό, ο Ζόλις πέρασε στον Σουίντερσκι, ο οποίος έκανε το σκορ 1-0 για τον Βόρειο δικέφαλο.

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Ο Sentrazzol, ο Svindersky είναι ο ηγέτης և 0-1 (vid)

ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

“Αφιερώνουμε τη νίκη στον George Lor Simos”

Ο Περικλής Παπαπαναγής παρουσίασε τη νίκη επί της Λαμίας στον Γιώργο ή τον Σίμο, ο οποίος απουσίαζε επειδή η γυναίκα βρισκόταν στις τελευταίες ημέρες της εγκυμοσύνης της.

Λόπεζ.
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Λόπεζ. “Ο γρήγορος στόχος του Άρη είναι καθοριστικός” (vid)

Ο προπονητής του Βόλου μίλησε για την ήττα που υπέστη ο Άρης και στάθηκε δίπλα στο γρήγορο γκολ που σημείωσε η ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ.  Ο Ζόλις έχασε ένα πέναλτι
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Ο Ζόλις έχασε ένα πέναλτι (βίντεο)

Στο 16ο λεπτό, ο Ζόλις συνειδητοποίησε το πέναλτι, το οποίο κέρδισε ο ΠΑΟΚ, αλλά έστειλε την μπάλα έξω.

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ. Ο Ζόλις έχασε ένα πέναλτι

Μάντσιος.
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Μάντσιος. “Απαντήσαμε” (vid)

Ο Έλληνας προπονητής είναι ικανοποιημένος με τη νίκη της ομάδας του στον αγώνα ενάντια στο “Βόλο” στο γήπεδο “Κλέαντς Βικελίδης”

Άρης - Βόλος 2-0.  Samba անգ tango στο Kleanchis Wickelidis (vid)
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

Samba անգ tango Kleanchis στο Wickelidis (2-0)

Με τους στόχους της Βραζιλίας Σάσα και της Αργεντινής Μπερτόλιο, οι κίτρινοι-μαύροι κέρδισαν ένα πλεονέκτημα 2-0 έναντι του “Βόλος”, κράτησαν την απόσταση τους από τον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ.

Άρης – Βόλος 2-0. Samba անգ tango στο Kleanchis Wickelidis (vid)

ΟΦΗ - Λαμία 2-0 (vid)
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΟ

“Καθαρισμένο” Η Λαμία և ΟΦΗ βλέπει έξι (2-0)

Με ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, από τον Στάικο (34 ‘, πένα) և Βαφαία (85’), η ΟΦΗ κέρδισε ένα πλεονέκτημα με 2. Με σκορ 0 εναντίον της Λαμίας, η διαφορά από την έκτη θέση μειώθηκε κατά έναν βαθμό.

ΟΦΗ – Λαμία 2-0 (vid)