Άρσεναλ ρελαντί (vid)

Φέτος, μία από τις ευκολότερες νίκες επιτεύχθηκε από την “Άρσεναλ”, η οποία κέρδισε ένα πλεονέκτημα 3-0 έναντι του “Νιουκάστλ”. Αυξάνεται αργά.

Στο 15ο λεπτό, η «Άρσεναλ» άγγιξε το γκολ, καθώς ο Σάκα έκανε μεγάλη ενέργεια, γύρισε προς τα δεξιά, αλλά ο Ομπάμαινγκ κατάφερε να τοποθετήσει το τερματικό μπροστά από ένα άδειο γκολ.

Στο 27ο λεπτό, ο Smith Rowe άφησε το σταυροδρόμι από τα αριστερά, στράφηκε στην Obamayang τη σωστή στιγμή, αλλά ο Gabonezos έκανε ένα κακό σουτ από το ύψος της ποινής, και στο 44ο λεπτό, ο Obamayang έκανε το σουτ που απάντησε στον Kraft, βγήκε έξω.

Στο 47ο λεπτό, ο Lakazet έκανε το σουτ, και ο Darlow έκανε ένα εντυπωσιακό σουτ, αλλά στο 50ο λεπτό, ο Partey έστειλε μια βαθιά μπάλα στον Obamayang, ο οποίος άφησε τον αντίπαλο από τα αριστερά και έκανε το σκορ 1-0 με ένα ισχυρό σουτ.

Στο 58ο λεπτό, ο Kraft έσωσε το σουτ του Lacazette, και στον αγώνα επιστροφής, έχασε από απόσταση κοντά στον Thierry, αλλά στο 61ο λεπτό, το “Arsenal” βγήκε ξανά, ο Smith Row στράφηκε από τα αριστερά και ο Sakan έφτασε στο 2 από το πέναλτι. -0:

Ο Darlow νίκησε ξανά τη Lacazette στο 66ο λεπτό και στο 76ο λεπτό ο Cedric έκανε τη στροφή և από τα δεξιά (δεξιά άκρη) και ο Obamayang σκόραρε από το σημείο πέναλτι 3-0.

Στο 15ο λεπτό, η “Άρσεναλ” έφτασε στο γκολ, καθώς ο Sakan εργάστηκε με μεγάλη ενέργεια, γύρισε προς τα δεξιά, αλλά ο Obamayang κατάφερε να τοποθετήσει το τερματικό μπροστά από ένα άδειο γκολ.

Στο 27ο λεπτό, ο Smith Rowe άφησε τον αντίπαλο, γύρισε στην Obamayang τη σωστή στιγμή, αλλά ο Gabonezos έκανε ένα κακό σουτ από το ύψος της ποινής, και στο 44ο λεπτό, ο Obamayang έκανε το σουτ που απάντησε στον Kraft, βγήκε.

Στο 47ο λεπτό, ο Lakazet έκανε το σουτ και ο Darlow χτύπησε εντυπωσιακά, αλλά στο 50ο λεπτό, ο Partey έστειλε μια βαθιά μπάλα στον Obamayang, ο οποίος άφησε τον αντίπαλο από τα αριστερά, κάνοντας το σκορ 1-0 με ένα ισχυρό σουτ.