Έβαλε φωτιά στην ουρά – Thema Sports

ΘΕΣΕΙΣ 5-7

ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΟΡΟΣ. UCLan: Κύπρος ΤΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ – ΛΕΜΕΣΟΣ ΒΟΛΕΪ

Δεν πρέπει να νιώθουν απόλυτα άνετα για να αποφύγουν τα γήπεδα βόλεϊ AEK և Λεμεσού. Το απόγευμα της Τρίτης, 23 Φεβρουαρίου, 20C UCLan Κύπρος THI Avgorou απέκτησε το δικαίωμα να ελπίζει πετυχαίνοντας 1ότι: Η συνάντηση του 5ου-7ου ομίλου στην πρώτη νίκη του τρέχοντος έτους. Η ομάδα του Αυγόρου με τρεις πόντους θα αγωνιστεί για να αποφύγει τον 7οότι: τη θέση που οδηγεί να παραμείνει με το φράγμα 2ότι: τάξη Β.

Το βόλεϊ “Λεμεσός” κέρδισε το πρώτο σετ, αλλά δεν πέτυχε τίποτα άλλο, τώρα απειλείται από την ομάδα “Αυγόρος”, η οποία απέχει 5 βαθμούς.

Ένας πραγματικός αγώνας πραγματοποιήθηκε κατά τη διάρκεια του αγώνα με τις δύο ομάδες να διεκδικούν επίμονα κάθε πόντο.

Η Λεμεσός κέρδισε το πρώτο σετ 23-25 ​​և μπροστά από το UCLan Κύπρου «THI Avgorou» κέρδισε τα άλλα δύο σετ 25-23 և 25-23.

Στο τέταρτο σετ, η ομάδα του Αυγόρου μπόρεσε να προηγηθεί 22-19 στο κλειστό σετ. UCLan Κύπρος, η THI Avgorou κέρδισε σταθερά 25-21 ստանում λαμβάνοντας εξαιρετικούς τρεις πόντους.

Σταμάτα σε: «ΝΑΠΟΛΗ: / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

ΝΑΠΟΛΗ:ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ Ν:, – Γκαλερί ιδιοκτησίας ΑΠΟΛΛΩΝ 3-2 (25-27, 15-25, 25-14, 25-23, 15-09)

Οι Ολυμπιακοί Αγώνες κέρδισαν σημαντική νίκη στη Νάπολη την Τρίτη / Επιστροφή 3. Κερδίζοντας ένα πλεονέκτημα 3 πόντων στο Apollo Property Gallery, πλησίασε την ομάδα της Λεμεσού με τρεις πόντους.

Κέρδισε τους Ολυμπιακούς με φοβερό άγχος αφού έχασε 0-2.

Το “Ναυτικό” “κολλήσει” τη δεύτερη ήττα στη σειρά – ήταν πέντε βαθμοί μακριά από την κορυφή “, καθιστώντας δύσκολο να κερδίσει τον τίτλο.

Μετά από ένα υπέροχο πρώτο σετ, το Property Gallery Apollon κέρδισε 25-27 0-1.

Η γκαλερί αποσπών Apollo ήταν πολύ καλύτερη στο δεύτερο σετ, το οποίο “έχασε” 15-25 με σοβαρό προβάδισμα 0-2 σετ.

Οι Ολυμπιακοί, ωστόσο, επέστρεψαν, επιβίωσαν στο τρίτο σετ με πολύ καλή απόδοση 25-14, μειώνοντας το κατά 1-2 σετ.

Η ομάδα της Νάπολης κέρδισε και έλεγξε το τέταρτο σετ. Προηγούμενο 16-12 և 20-14. Η αντεπίθεση της Λεμεσού μείωσε το προβάδισμα σε 24-23 πόντους, αλλά οι Ολυμπιακοί Αγώνες πήραν το προβάδισμα, δίνοντας το ντέρμπι 2-2.

Μετά την αρχική 03-03, οι Ολυμπιακοί Αγώνες κέρδισαν ένα πλεονέκτημα στο σκορ με δύο πόντους, πριν από τις 08-06 δύο πόντους, ενώ με την αλλαγή θέσης χρειάστηκαν “δύο πόντοι”, αυξήθηκε σε 4 – 10-06.

Η ομάδα της Νάπολης φάνηκε να είναι η αγαπημένη για τη νίκη հետո αφού δραπέτευσε με σκορ 14-09, κέρδισε με σκορ 15-09, παίρνοντας τη νίκη με σκορ 3-2, εξασφαλίζοντας τη νίκη και δύο πόντους .