Ίντερ κερδίζει (προσωρινά) στην κορυφή

Η κουρτίνα ανοίγει την 21η ημέρα με τον αγώνα μεταξύ Φιορεντίνα και Ίντερ στο Artemio Franki Σειρά: ένα

1550. ACF Fiorentina – Ίντερ Μιλάνο 21:45 (Artemio Franchi)

Φιορεντίνα. Το “Fiorentina” προέρχεται από ισοπαλία στο εκτός έδρας παιχνίδι με το “Torino” (1-1). Στο 61ο λεπτό του αγώνα, έμεινε με έναν παίκτη λιγότερο λόγω της απόλυσης του Castroville με κόκκινη κάρτα. Ωστόσο, αυτό δεν εμπόδισε το “βιόλες” να πάρει το προβάδισμα με το γκολ του Ρίμπερι στο 67 Τέσσερα λεπτά αργότερα, έχασαν τον Μίλενκοβιτς με κόκκινη κάρτα, κάτι που το έκανε πιο δύσκολο για αυτόν. Βλέποντας ότι η ομάδα του έμεινε με εννέα παίκτες, ο Cesare Prandelli έκανε τρεις αλλαγές σε 10 λεπτά (74′-84 ′) για να κρατήσει τη Fiorentina υπέρ τους. Στο τέλος, ήταν αδύνατο, γιατί δύο λεπτά πριν από το τέλος της δεκαετίας του ’90, το “Τορίνο” εξισώθηκε με τον Μπελότι 1: 1. 1, το οποίο παρέμεινε μέχρι το τέλος.

Ειδήσεις αγώνων: Castroville (μέσος) և Milenkovic (στάση) τιμωρήθηκαν

Πιθανή σύνθεση. Dragovski, Martinez Quarta, Petzella, Igor, Venuti, Amrabat, Borja Valero, Bonaventura, Biragi, Vlaovic, Ribery

Μεταξύ: Στο τελευταίο τους παιχνίδι, που ήταν εναντίον της Γιουβέντους στο πρώτο ημιτελικό του κυπέλλου, η Ίντερ κέρδισε σύντομα ένα πλεονέκτημα έναντι της Μαρτινέζ (9 ′), αλλά τελικά παραδέχθηκε την ήττα. Ο Κριστιάνο Ρονάλντο, με δύο προσωπικά γκολ, το πρώτο από το πέναλτι και το δεύτερο μετά από το τραγικό λάθος του Μπαστώνι, έδωσε τη νίκη στο Μπιανκόνι και πήρε το προβάδισμα στο δεύτερο ημιτελικό. Πριν από λίγες ημέρες, το “Ίντερ” δεν είχε κανένα πρόβλημα στο παιχνίδι εναντίον του “Μπενεβέντο”, 4-0 μίλησε μόνος του. Έτσι, διατήρησε στενούς δεσμούς (-2) με το πρώτο Μιλάνο, απόψε έχει την πιθανότητα, αν κερδίσει, να ανεβεί προσωρινά.

Ειδήσεις αγώνων: Επιστρέφει ο D’Abrosio (αναστολή). Είναι πιθανό ότι ο Lautaro Martinez θα λάβει προληπτικά μέτρα, λαμβάνοντας υπόψη την αποφασιστική επανάληψη με τον “Juventus” στο “Allianz Stadium”. Ο Antonio Conte θα ξεκινήσει τον Alexis Sanchez δίπλα στο Lukaku.

Πιθανή σύνθεση. Hadanovic, Scrinyar, De Frey, Bastoni, Hakimi, Barela, Brozovic, Vidal, Young, Lukaku, Sanchez.

Ιστορικό: Η Fiorentina μετρά τέσσερις νίκες εναντίον της Ίντερ στο Artemio Franki, δύο εναντίον του Nerazzurri. Και πέντε άλλους αγώνες μεταξύ τους, τρεις από τους οποίους ήταν ισοπαλίες.

10.04.10: Σειρά Α. Φιορεντίνα Μεταξύ: 2: 2:

* Ο μη διαπραγματεύσιμος στόχος είναι η σημερινή νίκη του “Inter” εναντίον του “Fiorentina”, ανεβαίνοντας στην κορυφή (ακόμη και προσωρινά) δελεάζοντας περισσότερο. (“Ίντερ” κερδίζει με σκορ 1,65 Meridianbet:)

15 ευρώ ΕΓΓΡΑΦΗ: ΔΩΡΟ:Εγγραφείτε: Meridianbet:,com:,Κι: և Λάβετε μπόνους 15 €!