Αιώνια πόλη ντέρμπι με στόχους

Το “Lazio” և “Roma” θα αγωνιστεί για το 18ο του παιχνίδι στο μεγάλο ντέρμπι της Ρώμης απόψε Σειρά: ένα

0654. Lazio Roma – Roma 21:45 (“Stadio Olimpico”)

Λάτσιο. Ο “Λάτσιο” άφησε τον “Ενιό Ταρντίνι” με ένα διπλό, νικώντας την “Πάρμα” 2-0. Και τα δύο γκολ της νίκης “Lasiali” σημειώθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο. Συγκεκριμένα, στο 55ο λεπτό ο Λούις Αλμπέρτο ​​άνοιξε το σκορ, και στο 67ο λεπτό ο Καισέδο κατάφερε. Η δεύτερη νίκη για την ομάδα του Simone Inzaghi, η οποία αναβίωσε τις ελπίδες με το κουαρτέτο (-5), πηγαίνει στο ντέρμπι της πόλης για να αντιμετωπίσει τον “Roma” με την καλύτερη ψυχολογία.

Ειδήσεις αγώνων: Σε έναν άλλο αγώνα, η Στρακωσία (τερματοφύλακας), οι Φαρές (αριστερός μέσος), ο Πρωτό (τερματοφύλακας) και ο Λούλιτς (αριστερός μέσος) έχασε. Όπως δείχνουν όλα, η Κορέα επέστρεψε (επιθετικός).

Πιθανή σύνθεση. Reina, Radu, Akerbi, Luis Felipe, Lazar, Milinkovich-Savic, Leiva, Alberto, Marusic, Imobile, Caicedo.

Ρομά: Στο παιχνίδι αντεπίθεσης, η Ρώμη παρέμεινε 2-2 με την Ίντερ. Αρχικά, η ialorosi ήταν μπροστά από την Pellegrini στο 17ο λεπτό, ενώ ο Neradzuri ενοχλήθηκε από τον Scriniar (56 ′) արի Hakimi (63 ′) στο δεύτερο ημίχρονο. Τέλος, 4 λεπτά πριν από το 90ο λεπτό, ο “Ρόμα” έσωσε το σημείο με τον Mancini. Η ομάδα του Paulo Fonseca παρέμεινε αήττητη για το τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι, τρία από τα οποία ήταν νικηφόρα. Σήμερα έχει ένα άλλο δύσκολο έργο να ολοκληρώσει. Αντιμετωπίζει τον συμπατριώτη του Λάτσιο, θέλει τη νίκη να εκμεταλλευτεί οποιαδήποτε απώλεια της δεύτερης Ίντερ, η οποία θα φιλοξενήσει τη Γιουβέντους στο Σαν Σίρο την επόμενη Κυριακή (17/1).

Ειδήσεις αγώνων: Οι τραυματισμοί παραμένουν Calafori (αριστερά πίσω), Mirandé (τερματοφύλακας), Pedro (δεξιά πτέρυγα), ani aniolon (midfielder), Pastore (midfielder) և Shanton (δεξιά πίσω).

Πιθανή σύνθεση. Lopez, Mancini, Smalling, Ibaniet, Spinazola, Vereto, De Freil, Carsdorp, Michitaria, Pellegrini, Dzeko.

Ιστορικό: Ως οικοδεσπότης, ο Λάτσιο έχει τρεις νίκες στο Olimpico και στους Ρομά πέντε. Τρεις ακόμη αγώνες έληξαν με ισοπαλία.

18.04.10 Σειρά Α. Λάτσιο Ρομά: 1: 2:

* Και τα δύο είναι σε καλή κατάσταση, μπορούν να προσφέρουν γκολ εκτός από τη σκηνή. Εάν ο λογαριασμός ανοίξει νωρίς, η επιλογή του μπορεί να επαληθευτεί πιο εύκολα Τζ.&Πεπερασμένος Ορίζεται το 2.5 Meridianbet: είναι η υψηλότερη απόδοση στην αγορά (1,87).

Αδειάζω ΣΤΟΙΧΗΜΑ:Δημιουργία – Στοίχημα – Νίκη