Ανταλλαγή Πάφου για Karmiotisa և Doxa (φωτογραφίες)

Karmiotisa և Doxan στον 19ο αγώνα του πρωταθλήματος στο “Στέλιος Κυριακίδης” ισοφάρισε 1. 1 βαθμολογία.

Ο Sassin είχε προβάδισμα 17 πόντων έναντι των οικοδεσποτών, με τους φιλοξενούμενους να κερδίζουν 85 πόντους.

ΑΙΩΝΙΟΣ:

Η Ντόξα είχε δύο προσπάθειες να σκοράρει στα πρώτα λεπτά, αλλά χωρίς μεγάλη ευκαιρία. Ενώ παρακολουθούσαμε κυρίως το κεντρικό παιχνίδι.

Στις 17Σε: Ο Mukhtaris έκανε ένα λάθος, ο Isma Sassi πήρε τη μπάλα, τον πέρασε στον Siskovski και έστειλε τη μπάλα στο σκορ 1-0. Στις 26Σε: λεπτό. Ο Tumbas απέρριψε το σταυρό σουτ του Άγγλου στη γωνία. 37Σε: Ο Sadik χτύπησε, αλλά η μπάλα πέρασε από τη γραμμή. Στα 40Σε: Ο Kikas πυροβόλησε από μια καλή θέση στο λεπτό, αλλά η μπάλα πέρασε από τη σέντρα.

Σιωπηλός χρόνος

52Σε: Ο Reynolds έκανε ένα δυνατό σουτ στο λεπτό, αλλά ο Siskowski σταμάτησε τη γωνία. 65Σε: λεπτό. Ο Oliveira έσπασε την μπάλα, η μπάλα χτύπησε τη σέντρα και βγήκε με κόρνερ μετά την αλλαγή της μπάλας. Η Oliveira χτύπησε στο 75ο λεπτό, αλλά ήταν πολύ ακατάλληλο.

85Σε: λεπτό, μετά από μια σκληρή παραβίαση, η μπάλα έφτασε στον Μαρτίνο Χριστόφη, ο οποίος πήρε το σουτ, η μπάλα έστειλε το δίχτυ 1-1.

Με καθυστερήσεις, ο Κίκας έχασε μια μεγάλη ευκαιρία με μια κεφαλίδα να ολοκληρώσει την ήττα.

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΑΤούμπας, Ευστατίου (89 ΄ Χατζιβasilλης), Μπαράνοφ, Ρόμο, Μ. Sassi (68 ′ Komodikis), Bargan (76 ′ Pahipis), Perez, Ι. Sassi, Malekkidis, Reynolds, Neofitu (89 Ka)

Στο παγκάκιΚυριακίδης, Παχίππης, Κομοδίκης, Καπάρτης, Φράγγος, Σάββα, Χατζιβίσιλι, Πολύζος, Κάψος.

ΔΟΞΑ!Siskovski, Padic, Englezu, Bolic (46 ′ Costa), Muktaris (38 ′ Christoph), Sadik, Economidis, Luis Carlos (63 ′ Carlitos), Traitski (63 ΄ Oliveira), Meska, K.

Στο παγκάκι. Paraskevas, Da Costa, Oliveira, Christoph, Bullot, Carlitos, Asamoah, Adoni.

ΜΙ: ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ IVE ΚΑΙ IVE I: