Το DÜNYA OTO CUP, το οποίο συνεχίζεται χωρίς θεατές στις εγκαταστάσεις του KKTF, συνεχίζει με τους ομαδικούς αγώνες που παίζονται στις κατηγορίες των 10 ετών και τους αγώνες με τους ευχάριστους αγώνες στους αγώνες άλλων κατηγοριών. Τα αποτελέσματα των αγώνων που έγιναν στο DÜNYA OTO CUP και το πρόγραμμα του Σάββατου 17 Απριλίου είναι τα εξής:
10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ – Round Robin
DANİELA AGAFONOVA – BEREN BAŞARAN 4/0 – 4/1
RIVER GÜRSES – İREM ÖZEN 1/4 – 5/3 – 10/5
GÖKÇE KARAMAHMUTOĞLU – HURİYE ŞIK 0/4 – 0/4
VERA GAZİ – DENİZ ABDULLAHOĞLU 1/4 -1/4
BEREN ŞEREN – İLCEM SU MERTKAYA WO
ELA HOCAOĞLU – NACİYE SELİN FARAÇOĞLU 5/3 – 4/2
ΕΠΙΣΗΣ ΕΣΕΡ – ELEGANT DAYI 2/4 – 2/4
ELVİN AKŞAHİN – ΥΛΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ 1/4 – 0/4
KYRENIA HOPE YEREBAKAN – ENRA ÇAKARTAŞ 4/0 – 4/0
EMREM ERENAY – MELİSA İLKBAHAR 4/5 – 0/4
10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΔΡΙΚΑ – Round Robin
ASIM ARAS ASTAN – YESSENZHAN URAZOV 4/0 – 4/0
MAKAN ORAN – ÖZDEMİR MUHTAROĞLU 4/1 – 4/0
ÇINAR APPLE – EMİR EFE ORÇAN 4/1 – 4/0
GIANT BEDEVI – BARAN BAŞARAN 0/4 – 1/4
DENİZ HÜSEYİN ÖNEN – AREL SARIBAŞ 4/0 – 4/0
TİMUR SALİH BELİCAN – CAFER TOSUNOGLU
TOPRAK ATA CANDAN – KIVANÇ ÖZTUĞ 4/2 – 4/0
AYBERK TERZI – TUĞRA İRFANOĞLU WO
12 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ – Τελικός
HURİYE ŞIK – ALMİRA AKŞAHİN 4/6 – 5/7
14 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ – Γύρος 1
ALMİRA AKŞAHİN – EDA ŞEVKET
13+ ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ – 1ος γύρος
SUZAN PAKAN – ÖZAY BARUTCU 6/7 – 4/6
SEVİLAY BARUTCU – ECEM ACIKEL 1/6 – 0/6
AYŞEN ŞAH – MELİS MEVLİT 1/6 – 1/6
13+ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΝΔΡΕΣ – 1ος γύρος
ERSEL KALFAOĞLU – IMAD AMER 2/6 – 3/6
30+ MIXED PAIRS – Ημιτελικός
HASAN GAZİOĞLU / İREM İLERİCİ – ORHUN NATURAL / ARZU ÇAÇIN SAMİOĞLU 7/5 – 6/1
30+ DOUBLE MEN – Τελικός προημιτελικού
METİN ŞÜKÜROĞLU / BURAK TÜRSOY – MEHMET SONAT / ÇAĞIN ÖZTENAY 1/6 – 1/6
50+ ΑΝΔΡΕΣ – Τελικός προημιτελικού
JEAN CHRISTOHE SCHROTTER – AARON FLAMSON 2/6 – 2/6
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ AUTO CUP 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ:
10 χρονών κορίτσια – Round Robin,
10χρονοι άντρες – Round Robin,
14 χρονών κορίτσια – τελικός τετάρτου,
Ηλικία 14 ανδρών – Τελικός προημιτελικού,
13+ Big Men – Γύρος 1,
13+ Big Doubles Men – Γύρος 1,
30+ διπλές γυναίκες – Round Robin,
30+ Doubles Men – Τελικός προημιτελικού,
50+ Διπλοί άνδρες – Τελικός προημιτελικού.