Αποτελέσματα στη 2η κατηγορία. Othello և Ο ΠΑΕΚ έχασε

Με τους πρώτους αγώνες του 18ου γύρου, του δεύτερου γύρου, οι ομάδες του πρωταθλήματος 2ης κατηγορίας επέστρεψαν στη δράση σήμερα.

Ο πρωταθλητής Othello Atienu (34 βαθμοί) έχασε 2-0 στο σπίτι της Αγίας Νάπας. Στο 64ο λεπτό, ο Κολοκούντας άνοιξε το σκορ με ένα πέναλτι, και στο 72ο λεπτό, ο Πιντσέλλι έκανε το σκορ 2-0.

Η δεύτερη βαθμολογία του ΠΑΕΕΚ (32 πόντοι) φιλοξενήθηκε από τον Αχιρώνα στη Λιόπετ και έχασε 1-0. Το γκολ του Κόνε στο 85ο λεπτό.

Το “Άρης” βρίσκεται στην 3η θέση με 30 πόντους, αλλά έχοντας ένα λιγότερο παιχνίδι, με ισοπαλία στο γήπεδο “ir irio”, έπαιξε 1-1 με τον Ονίσιλο Σωτήρα.

Στο 3ο λεπτό, ο Onisilos πήρε το προβάδισμα με τον Reyes, και ο Sikorski ισοφάρισε 1-1 στο 60ο λεπτό.

30 πόντοι με τον Aris և Omonia Aradipu, που είναι 3 εντός έδρας. Νίκησαν την ΑΕΖ με σκορ 0.