Αφήστε το “Rossoneri” να βγει από όλα αυτά χωρίς τραυματισμό

Ο Μιλάνο και η Αταλάντα παίζουν μεταξύ τους στον 19ο αγώνα τους στο Σαν Σιρό Σειρά: ένα

1072: “Μιλάνο” – “Αταλάντα” π.Χ. 19:00 (“Σαν Σιρό”)

Μιλάνο: Ο Ζλάταν Ιμπραήμοβιτς πήρε και πάλι το Μιλάνο και κέρδισε 2-0 στο Κάλιαρι. Ο Σουηδός επιθετικός “χτύπησε” στο 7ο λεπτό από το σημείο πέναλτι, μέχρι το 52ο λεπτό υπέγραψε τη νίκη της ομάδας του. Έτσι, ο Μίλαν σημείωσε 13 πόντους στις νίκες, διατηρώντας + 3 από το δεύτερο Ίντερ. Ο σημερινός αγώνας εναντίον του “Atalanta” έχει υψηλό βαθμό πολυπλοκότητας, αλλά με τη δυναμική που απέκτησε το “Rossoneri”, μπορούν να βγουν από αυτό χωρίς τραυματισμό.

Ειδήσεις αγώνων: Ο μέσος Salemakers του μέσου επιβλήθηκε πρόστιμο, ενώ ο Kiaer, η Gambia, ο μέσος Benasser ղեկավար Chief of Staff Ts Alhanoglu συνεχίζουν να τραυματίζονται. Στη θετική πλευρά είναι η επιστροφή των Covid Rebic (προς τα εμπρός), Krunic (μέσος), Hernandez (αριστερός αμυντικός), καθώς και η επιστροφή του Leo (προς τα εμπρός) από το πέναλτι.

Πιθανή σύνθεση. Donaruma, Hernandez, Kiaer, Romanoli, Calabria, Casey, Tonali, Diaz, Castillejo, Leao, Ibrahimovic.

Αταλάντα: Μετά την ισοπαλία με τη Γένοβα στο σπίτι, ο Friuli ακολούθησε έναν αναβληθέντα αγώνα με τον Ουντινέζε, όπου η Αταλάντα απέτυχε να πάρει το τρίποντο, παραχωρώντας ισοπαλία – 1. Μόνο στο πρώτο λεπτό οι οικοδεσπότες άνοιξαν το σκορ, ο Muriel απάντησε 44. Και το παιχνίδι τελείωσε με ισοπαλία. Το σκορ στο ημίχρονο έπρεπε να είναι το τελικό σκορ, το οποίο, αν όχι τίποτα άλλο, θα έδινε στον Μπεργκάσκι μια αήττητη στιγμή στο 12ο συνεχόμενο παιχνίδι ανεξάρτητου οργανισμού. Απόψε θα πάει στο Σαν Σίρο για να αντιμετωπίσει το Μιλάνο, προσπαθώντας να επεκτείνει το αήττητο σερί, ενώ ταυτόχρονα θέλει να ξεκουραστεί στην κορυφαία ομάδα της Σέριε Α.

Ειδήσεις αγώνων: Ο Pasalich (μέσος) έμεινε εκτός.

Πιθανή σύνθεση. Sportiello, Toloi, Palomino, Jimciti, Gozens, Freuler, De Rooney, Hetember, Malinowski, Ilisic, Zapata.

Ιστορικό: Οι “Μιλάνο” και “Αταλάντα” έχουν σημειώσει τρεις νίκες. Τέσσερα ακόμη παιχνίδια μεταξύ τους κατέληξαν σε ισοπαλία.

28.02.10 Σειρά Α. Μιλάνο: Αταλάντα 3: 1:

*Ο Μιλάνο θα παίξει τον πρωταθλητή lat latina Ibrahimovic προετοιμασμένος για τέτοια παιχνίδια μέσω του αέρα, θα παίξει ντέρμπι με το “Atalanta”. Με τη δυναμική που έχει αποκτήσει το “Rossoneri”, μπορούν να εκτελέσουν τη δύσκολη αποστολή σήμερα ενάντια στο πάντα επικίνδυνο “Bergamaski” και να κρατήσουν την απόσταση τους από το δεύτερο Inter. (1 & 2 + 3.15, το οποίο παρέχει τον υψηλότερο δείκτη αγοράς h) Meridianbet:)

Αδειάζω ΣΤΟΙΧΗΜΑ:Δημιουργία – Στοίχημα – Νίκη: