ΒΙΝΤΕΟ. Ένα απίστευτο παιχνίδι στο Paphiako-Jump ump … | Δημοσιογράφος Κύπρος

Ο 6ος αγώνας του 2ου γύρου του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου Cyta έληξε απόψε με τη νίκη του Εθνικού Άχνα.

Η Καρμιώτισσα έχασε από τον Στέλιο Κιακίδη, 2-4, από τον Εθνικό Άχνα, ο οποίος σημείωσε 37 πόντους, αποφεύγοντας τέσσερις πόντους από τη ζώνη κινδύνου.

Η Καρμιώτισσα παρέμεινε στο κάτω μέρος του Ομίλου Β με 22 πόντους.

Στο 28ο λεπτό, το σκορ για τον “Εθνικό” άνοιξε ο Μάριος Περατικός, ο ισοσταθμιστής του 45ου Ισμαήλ Σάσσι για την “Καρμιώτισσα”.

Στο 53ο λεπτό, η Καρμιώτισσα έκανε το σκορ 2-1, γυρίζοντας το παιχνίδι με το γκολ του Χαϊζιβάλη.

Στο 70ο λεπτό, ο “Εθνικός” εξισώνει το σκορ με ένα γκολ του Μάριου Ηλία. Στην 88η εθνική ομάδα, έκανε το σκορ 2-3, γυρίζοντας το παιχνίδι, με ένα γκολ από την Ουαλία. Στις καθυστερήσεις – 90 +3, ο Αντώνης Κούμης κάνει τον τελικό 2-4.