ΒΙΝΤΕΟ. Ο Yeprem και ο ahid αποκλείστηκαν … | Δημοσιογράφος Κύπρος

Η APOEL γιόρτασε το εισιτήριο στον επόμενο γύρο του κυπέλλου, το οποίο κέρδισε ο Apollon 2-1 σε ένα νοκ-άουτ στο Στάδιο GSP.

Οι Blues κέρδισαν στο 8ο λεπτό στα γκολ του Ephraim և 78 με γκολ ahid և, κάτι που δεν ήταν τίποτα άλλο από ένα προσόν που τους κράτησε ζωντανούς όταν ζήτησαν εισιτήριο για την Ευρώπη μέσω του θεσμού.

Οι γηπεδούχοι είχαν μια καλή αρχή στο πρώτο ημίχρονο, προχώρησαν γρήγορα με τον στόχο του Κυπριακού άσσο, ο οποίος άνοιξε το σκορ με μια όμορφη θέση στην περιοχή του Απόλλωνα.https://www.youtube.com/watch?v=6DGCfdZCFIE: Ο ισοσταθμιστής της ομάδας της Λεμεσού έλαβε χώρα στο 47ο λεπτό, όταν ο Πίττας σημείωσε ένα όμορφο γκολ στην περιοχή των μπλε-κίτρινων, αλλά η μπάλα έπεσε στη συνέχεια στο πόδι του Τσιέλη, ο οποίος σκόραρε σκόπιμα ένα δικό της γκολ για την ομάδα του. և παίξτε με ίσους όρους. https://www.youtube.com/watch?v=2eLAWb01_m4: Από εκεί, ο Apollo ήταν η ομάδα που είχε τη μεγαλύτερη μπάλα, καθώς ο APOEL δυσκολεύτηκε να κρατήσει την μπάλα.

Στο 78ο λεπτό, μετά τη συνεργασία του Ephraim h ah ahid, ο τελευταίος έστειλε τη μπάλα στο δίχτυ του Δημητρίου με μια συρόμενη θέση, κάνοντας το σκορ 2-1.