Για να αποκτήσετε εισιτήριο με τον Hussbauer σε θέση οδήγησης … Δημοσιογράφος Κύπρος

Το μεγαλύτερο παιχνίδι της χρονιάς δίνεται από τον APOEL և Anorthosis στο GSP με μια θέση στον τελικό του μεγάλου κυπέλλου.

Οι Blues θέλουν να χαθεί η νίκη 1-0 στο πρώτο παιχνίδι, ενώ οι Blues θέλουν να παίξουν για τρία αποτελέσματα. Νίκη, ισοπαλία, αλλά και ήττα, με διαφορά γκολ.

Προφίλ παιχνιδιού.

Η “Ανόρθωση” σημείωσε υπέροχο γκολ στο 24ο λεπτό του αγώνα με τον Joseph Ozef Hussbauer.

Ο παίκτης Anorthosis πήρε την μπάλα από το κέντρο του γηπέδου και έτρεξε το υπόλοιπο γήπεδο προς Uzoho. Μόλις χτύπησε κάπου, βροντήθηκε και έστειλε την μπάλα στον Uzoho, ο οποίος δεν μπορούσε να κάνει τίποτα.

Στο 36ο λεπτό του αγώνα, ο APOEL οδήγησε σε ισοπαλία στο γήπεδο με ένα πέναλτι από τον Garner. Ο Abartsumian χτύπησε στο τέλος του σταυρού Endogalas και ο Garner σηκώθηκε ενάντια στη Loria, κάνοντας το 1-1.https://www.youtube.com/watch?v=ZNR0a41n6CQ:

Η Ανόρθωση σημείωσε το δεύτερο γκολ στο 46ο λεπτό του αγώνα εναντίον του Παύλου Κορέα.

Μετά από το φάουλ του Hussbauer, η Κορέα πήδηξε στο κέντρο άμυνας του APOEL, έστειλε την μπάλα στο δίχτυ του Uzoho, το οποίο έδωσε κακή βαθμολογία, απέτυχε να μπλοκάρει την μπάλα.