Δεν έκανε κίνηση, ο στόχος είναι σωστός

Αγώνας Στο παρελθόν, σχεδόν κανείς δεν πίστευε ότι η Γαλατασαράι θα χάσει πόντους, υπήρχε ήδη σκεφτεί … Λοιπόν έπαιξε πολύ καλά το Galatasaray; Οχι! Έπαιξε πολύ γρήγορα; Οχι! Έχει τοποθετήσει τον αντίπαλό του; Ναί! Πώς κέρδισε λοιπόν; Απάντηση; ποιότητα…

Είναι βαρετό για 30 λεπτά … Στη συνέχεια, μια γωνία, η περιστρεφόμενη μπάλα, η μέση, η κεφαλή του Onyekuru και η μπάλα που αναπηδά, Mostafa Mohamed, χτυπά σαν σφαίρα και τελειώνει τον αγώνα εκεί.
Ο Ερζουρούμσπορ πήρε τις θέσεις μετά το άλλο στο δεύτερο ημίχρονο. Ειδικά αν ρίξει κάποιον και φέρει τον αγώνα στο 2-1, Η Γαλατασαράι θα τονίσει μετά από αυτό αυτό δεν συνέβη … Στον αγώνα πρωταθλήματος, εναντίον τέτοιων αντιπάλων, δηλαδή, ενάντια σε μέτριες ομάδες πολύ χαμηλότερες από εσάς, δεν πρέπει να υπάρξει έκπληξη ήττα … Είτε παίζετε άσχημα είτε παίζετε σε αδράνεια, πρέπει να κερδίσετε. Για παράδειγμα, Fenerbahce αυτά δεν μπορώ. Έχασαν περίεργες απώλειες πόντων εναντίον ομάδων της Ανατολίας πολύ κάτω από το σπίτι τους. Σε τελική ανάλυση, το πρωτάθλημα συνεχίζεται με πλήρη ταχύτητα. Υπάρχουν δύο σημαντικές και μία ασήμαντες κρίσιμες θέσεις στον αγώνα. Etebo’ya Η κάρτα που εμφανίζεται είναι λάθος. Δεν υπάρχει καν φάουλ. Στο δεύτερο ημίχρονο, Ονυέκουρου προς Άρντα στη θέση να σκοράρει και μετά να σκοράρει έχετε χειροκίνητο έλεγχο. Η απόφαση ακύρωσης είναι σωστή. Υπάρχει όμως μια θέση στη γραμμή. Αυτό είναι το δεύτερο γκολ που σκόραρε ο Μοστάφα Μοχάμεντ. Η μπάλα ρίχνεται στον οφσάιντ Άρντα, η Άρντα δεν παρατηρεί την κατάσταση και σπεύδει προς την μπάλα, αλλά ο αμυντικός ακολουθεί λίγο τον Άρντα, στη συνέχεια σταματά και ο Μοχάμεντ, που έρχεται πίσω, σκοράρει. Πλήρες περίγραμμα … Offside Arda στον αντίπαλό σας chase σημαίνει παρέμβαση με έναν αντίπαλο σημαίνει. Αλλά η Άρντα τόσο ξεκάθαρα στην μπάλα δεν έκανε μια κίνηση που η απόφαση στόχου νομίζω ότι είναι αλήθεια