Δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος στο πρώτο μέρος

Ο αγώνας επιστροφής του “32” του Europa League, το Μιλάνο φιλοξενεί τον Κόκκινο Αστέρα στο “San Siro”. Ο φιλοξενούμενος στόχος είναι έγκυρος դեպքում στην περίπτωση του ίδιου αποτελέσματος του πρώτου αγώνα (2-2), τότε θα παραταθεί για μισή ώρα, և εάν απαιτείται διαδικασία πέναλτι.

0291: “Μιλάνο” – “FC Krvena ve veda” 22:00 (“San Siro”)

Μιλάνο: Η Ίντερ έχασε από την Ίντερ 3: Την Κυριακή (21/2), το “Μιλάνο” φιλοξένησε το “0” στο υψηλότερο ντέρμπι, τώρα βλέποντας το “Nerazzurri” να ξεφύγει με τέσσερις πόντους. Η ομάδα του Stefano Pioli αντιμετωπίζει περίοδο παραμόρφωσης, 2 μετά το προηγούμενο παιχνίδι. Νίκησε με 0 από τη Σπέτσια. Επιπλέον, μεταξύ των δύο αγώνων στο Βελιγράδι, ισοπαλία 2-2 με τον Ερυθρό Αστέρι εντός έδρας, παραχωρώντας το δεύτερο γκολ στο δικό τους γκολ, έχοντας ένα αριθμητικό πλεονέκτημα. Σε κάθε περίπτωση, το προκριματικό για τον επόμενο γύρο εξαρτάται αποκλειστικά από τα πόδια του.

Ειδήσεις αγώνων: Οι τραυματισμοί έφυγαν από τους Benaser (μέσος), Manjukic (μπροστά) και Maldini (μπροστά). Το Hauge δεν είναι (ακραίο) εκτός λίστας. Ο Diat (μέσος) επέστρεψε.

Πιθανή σύνθεση. Donaruma, Calabria, Tomori, Romanoli, Hernandez, Mayte, Casey, Castigejo, Krunich, al alhanoglu, Leao.

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Σε αντίθεση με το Μιλάνο, το Red Star ζει μια καταπληκτική σεζόν αλόγων, έχοντας χάσει από τον περασμένο Οκτώβριο, ανεξάρτητα από τον οργανισμό. Συγκεκριμένα, η τελευταία ήττα του υπέστη ο “Χόφενχαϊμ” στον πρώτο αγώνα των ομάδων 2 του Europa League. Με σκορ 0. Από εκεί, όλοι οι διαγωνισμοί ακολούθησαν 23 παιχνίδια, 18 από τα οποία ήταν νικηφόρα. Την Κυριακή (21/2), παρά την επιστροφή του αγώνα, τα τελευταία δέκα λεπτά κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι με νίκη և 1-2 στην έδρα της Subotica. Όσο για το Europa League, το “Red Star” στο πρώτο παιχνίδι εναντίον του “Μιλάνου”, σε ένα παιχνίδι με λιγότερους από 77 παίκτες, κατάφερε να σκοράρει 90 + 3, να ισοφαρίσει το 2-2 και το βράδυ η επανάληψη απαιτούσε ευκαιρία. Προσόντα στο “16”.

Ειδήσεις αγώνων: Ο Μίλονοβιτς (στάση) και ο Ρόντιτς (πίσω) επιβλήθηκαν πρόστιμα. Ο Erakovi ((αμυντικός) έχει τραυματισμό και ο Falco (μέσος) είναι μπροστά.

Πιθανή σύνθεση. Boryan, Pankov, Degenek, Gagich, Gobelich, Kanga, Petrovich, Gavrich, Ben, Ivanich, Falchinelli.

* Το Μιλάνο έχει απογοητεύσει τελευταία, դեմ ενάντια στον σκληρό Red Star που πρέπει να ιδρώσουν για να προκριθούν. Εκτιμούμε ότι οι Σέρβοι θα προσπαθήσουν να κλείσουν τα εδάφη τουλάχιστον στα μισά του δρόμου και στη συνέχεια να αναζητήσουν τον στόχο που χρειάζονται. (Κάτω από Ημίχρονο 1,5 γκολ στο 1,54, ο μέγιστος συντελεστής Meridianbet:)

Αδειάζω ΣΤΟΙΧΗΜΑ:Δημιουργία – Στοίχημα – Νίκη: