Δικαίωμα αντίστροφης πρόκρισης για Λεβερκούζεν

Στον επόμενο γύρο του Γερμανικού Κυπέλλου, ο Λεβερκούζεν νίκησε την Άιντραχτ 4-1.

Ο Eintracht πήρε το προβάδισμα με τον Younes στο 7ο λεπτό και στο 27ο λεπτό ο Alarion έφτασε στο 1-1 από το πέναλτι. Στην πραγματικότητα, στο 49ο λεπτό, η Ταψόμπα έκανε το σκορ 2-1 και σταμάτησε τον αγώνα, και στο 67ο λεπτό, ο Ντάμπι έφτασε στο 3-1. Το Ta του Λεβερκούζεν απεστάλη στο 73ο λεπτό, αλλά στο 87ο λεπτό ο Ντιάμπ έκανε το σκορ 4-1.

Πηγή: aek365.org

Ο Eintracht πήρε το προβάδισμα με τον Younes στο 7ο λεπτό και στο 27ο λεπτό ο Alarion έφτασε στο 1-1 από το πέναλτι. Στην πραγματικότητα, στο 49ο λεπτό η Ταψόμπα έκανε το σκορ 2-1 και σταμάτησε τον αγώνα, και στο 67ο λεπτό ο Ντάιμπ χτύπησε με 3-1. Το Leverkusen House αποβλήθηκε στο 73ο λεπτό, αλλά ο Diaby έφτασε στο 4ο στο 4ο.