Εθνική և Ολυμπιακός άφησε ανοιχτούς λογαριασμούς

Σε ένα παιχνίδι με πολύ καλό ρυθμό, δύναμη και πάθος, οι “Εθνικός” και “Ολυμπιακός” ισοφάρισαν 1. 1 για τον πρώτο αγώνα των προημιτελικών.

Οι φιλοξενούμενοι ήταν μπροστά από το Sali στο 34ο λεπτό, και ο φιλοξενούμενος στόχος τους έδωσε αυτόματα ένα προκριματικό πλεονέκτημα.

Οι οικοδεσπότες ισοφάρισαν με την Ουαλία στο 85ο λεπτό, ενώ προηγουμένως (στο 62ο λεπτό) η Σαντάνα έχασε το πέναλτι στον Ολυμπιακό, οπότε δεν ήταν 0-2.

Και οι δύο ομάδες έδωσαν τα πάντα στο γήπεδο, αποδεικνύοντας σε όλους ότι θα μπορούσαν να μας δώσουν μια άλλη ματιά στο επανάληψη της 17ης Μαρτίου στο Μακάρεο.

Παρ ‘όλα αυτά, το “Ολυμπιακός” είναι λίγο προβάδισμα με το φιλοξενούμενο γκολ, αλλά το 1-1 δεν σταματά να αφήνει ανοιχτά σκορ.

Το SPORTIME σας έφερε την πρόοδο του αγώνα λεπτό προς λεπτό.

Έντεκα ված αλλαγές έγιναν.

Εθνικός. Στρατιλάτης, Ιωάννου (Ουαλία 56 ‘), Περατικός, Ηλίας Κ, Χαραλάμπους (67’ Kudombiak), Ντοέζαλ, Κοστόβσκι (71 ‘pa akpa), Cyprianou (Ομάδα 56’), Christoph, Tarasovs, Maidzats (67 ‘).

Ολυμπιακός: Μιχαήλ, Ψαλτής, Σάλι (90 + 2 ‘Χάνι), Μάντζης (87’ Κόστοφ), Σαντάνα, Μανρίκη, Σάρφο, Πεχλιβάνης (90 + 2 ‘Κωνσταντινίδης), Αντρέου, Σωτηρίου, Νάνη

Ζω

– Στο τέλος του παιχνιδιού “Ethnikos” և “Ο Ολυμπιακός” παρέμεινε ισοπαλία – 1. 1 թող έχασε τα σκορ για την επανάληψη στο “Macareo” στις 17/3.

Κίτρινη κάρτα 90 + 3 ‘προς Manrique

90 + 2 ‘Sally βγήκε, Χάνι για τους καλεσμένους. Ο Πεκλιβάνης έμεινε επίσης εκτός παιχνιδιού, ο Κωνσταντινίδης στο γήπεδο

90 ‘Τρία λεπτά επιπλέον χρόνος

87 ‘Ο Manzis φεύγει, ο Kostov συμμετέχει στον Ολυμπιακό

85 ‘Ο Εθνικός ισοδυναμεί με το σκορ. Ο Dolezal έμεινε έξω από τη μέση, στο παιχνίδι εναντίον του Michael, παρείχε ψυχρά στην Ουαλία, ο οποίος έκανε το σκορ 1 πριν από το κενό δίχτυ. 1:

82 ‘χτυπήματα Πεχλιβάνης, ακολουθούμενη από τον Στρατιλάτη

79 ‘Παραμένει 0-1, 45% -55% στην κατοχή του “Ολυμπιακού”

74 «Ο εθνογράφος επιταχύνει και τραβάει

71 ‘Βγαίνει ο Κοστούντσκι, ο Ζακ akpan για τον Εθνικό Άχνα μέσα

Αλλά η Σαντάνα έχασε μια μεγάλη σκηνή

68 “Ο” Εθνικός “σημείωσε ένα γκολ στο παιχνίδι με τον Tarasofs, αλλά η βοήθεια της γηπεδούχου ομάδας ήταν εκτός αγώνα

67 ‘Ο Μάριος Ηλίας և Kudombiak είναι μέσα, η υπηρέτρια և ak և Χαραλάμπους έμεινε εκτός γηπέδου

40 ‘Η εικόνα είναι ισορροπημένη μετά το γκολ του Σάλι

34 ‘Ολυμπιακός σκοράρει με τη Σάλι և 0-1. Ο άσος των φιλοξενούμενων πραγματοποίησε το έργο και νίκησε τον Στρατιλάτη Ένας σημαντικός φιλοξενούμενος στόχος για την ομάδα του Janevski

5 λεπτά με VAR

31 ‘Κίτρινη κάρτα στον Περατικό

29 ‘Η κίτρινη κάρτα παραμένει στο Σωτήριου, 0-0

28 ‘Ο Τουλίς παίρνει τελικά το πέναλτι επειδή βγήκε από το παιχνίδι

28 ‘Υπάρχει καθυστέρηση 4-5 λεπτών

24 ‘Αναμονή για έλεγχο VAR

23 ‘Ποινή για τον έθνο μετά το σουτ του Σωτήριου στο τέρμα του Ταρασόφς. Κίτρινη κάρτα στον αρχηγό του Ολυμπιακού, αφού ο Τουλίλης έκρινε ότι ο Κυπριακός άσος των φιλοξενούμενων άνοιξε παράνομα το χέρι του

22 «Η εθνική ομάδα έδωσε πέναλτι στον Αντρέο, ο Τούλης έδειξε ότι« παίζουν ». Το στάδιο εξετάστηκε από το VAR, και τελικά ο δικαστής επιβεβαίωσε την αρχική του απόφαση

20 ‘Ο Ethnikos πιέζει καλύτερα στα πρώτα 20 λεπτά, παραμένει 0-0

14 ‘Ευκαιρία για Εθνοτικό. Η σειρά του Maidevak σταματά στον παίκτη του Ολυμπιακού, η μπάλα εκκαθαρίζεται

7 ‘Παραμένει 0-0

Κοίτα, αυτό είναι πολύ κακό, ελπίζω να αλλάξει …