Πραγματοποιήστε λήψη της εφαρμογής PROTATHLIMA. ΕΔΩ Android για Android և ΕΔΩ για iOS

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑL “16” ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

LAZIO-BAGER MONKA: 1-4

Στάδιο: Ολυμπιακό

Η Μπάγερν Μονάχου διοργάνωσε ένα εκλογικό κόμμα στο πλαίσιο της ομάδας «Ολυμπιακών». Η “Βαυαρία” κέρδισε το προβάδισμα με 4-1 μέσα στην έδρα του “Λάτσιο”, είναι ουσιαστικά στους προημιτελικούς απόψε.

Στο 7ο λεπτό, ο Zile πιέζει μια περιοχή από τα δεξιά και έκανε μια στροφή, αλλά η άμυνα του Λάτσιο ώθησε τη γωνία και το επόμενο λεπτό η λάμπα άνοιξε προς τα δεξιά για τον Kimich, ο οποίος αμέσως γύρισε στον Lewandowski, αλλά ο Πολωνός δεν μπορούσε να βρει το. μέσα από μια μικρή περιοχή.

Και στο 9ο λεπτό, ο Μουζάκιο έκανε λάθος στροφή προς τη Ρέινα, ο Λιουάντοβσκι έκλεψε, νίκησε τον Ισπανό και δημιούργησε ένα κενό γκολ για 0-1. Με αυτόν τον στόχο, ο Πολωνός έφτασε τα 72 στο τουρνουά και είναι μόνο στην 3η θέση στη λίστα των σκόρερ.

Στο 17ο λεπτό, η “Βαυαρία” βγήκε εναντίον, ο Sane έπαιξε ένα ή δύο με τον Lewandowski, αλλά δεν μπόρεσε να σκοράρει και το επόμενο λεπτό, ο “Boateng” έριξε τον Savic στο γήπεδο, αλλά ο Munuera և “VAR” δεν πυροβολήστε από το σημείο πέναλτι.

Στο 23ο λεπτό, η Correa έκανε μια ωραία κίνηση στον άξονα, “άνοιξε την αριστερή πλευρά μπροστά από τον Alberto”, που τοποθέτησε τον Noyer αδύναμα, και στην αντίθετη πλευρά, ο Musiala βρήκε χώρο έξω από την περιοχή, με ένα όμορφο σουτ, έγινε 0-2.

Στο 36ο λεπτό, ο Kimich έκανε κάθετη πάσα στον Musialas, ο οποίος κόπηκε, και η μπάλα πέρασε στον Lewandowski από το σημείο πέναλτι. Ο Πολωνός ετοίμασε το παιχνίδι ταυτόχρονα, αλλά η Ρένα το έβγαλε με τα πόδια.

Στο 39ο λεπτό ο Μαρούσιτς στράφηκε από τα αριστερά και ο Imobile έριξε ένα πέναλτι, αλλά η μπάλα βρήκε πτώματα και πήγε στη γωνία, και στο 42ο λεπτό ο Κόμα έκλεψε στο κέντρο από τον Πάτρικ και πήγε ενάντια. Έκανε μια αξίωση և πυροβολισμό και ο Ρέυνα σπρώχτηκε πίσω, αλλά στον πυροβολισμό της επιστροφής ο Σανέ σημείωσε ένα κενό γκολ 0-3.

Στο 45 + 1, ο Sane έκανε μια στροφή από τα δεξιά για τον Kimich, ο οποίος δημιούργησε από το πέναλτι, αλλά είδε πώς η Reyna μπλόκαρε.

Το ίδιο σενάριο με 47 πόντους στο παιχνίδι ενάντια στο “Bavaria”Σε: λεπτά, λεπτό. Μετά τη γωνία του Λάτσιο, ο Κόμα σκόραρε και ο Σανέ πήγε στον αντίπαλο από τα αριστερά και ενοχλούσε τον Πάτρικ, ο οποίος έκανε επίσης τη στροφή, και ο Ακέρμπι σκόραρε το δικό του γκολ 0-4.

Ο Λάτσιο απάντησε Կ Στο 49ο λεπτό, η Κορέα έκανε μεγάλη ενέργεια, πίεσε την περιοχή և έκανε το σκορ 1-4 με μια θέση από το σημείο πέναλτι.

Στην πραγματικότητα, στο 53ο λεπτό, η Κορέα πήρε μια ωραία θέση λίγο έξω από την περιοχή, αλλά ο Noyer σπρώχτηκε πίσω εντυπωσιακά, ενώ στο 63ο λεπτό, ο Savich χτύπησε κάθετα προς την κατεύθυνση του Imobile, έκανε το σουτ, αλλά ο Noyer το εμπόδισε.

66Σε: Η Άλαμπα έκανε λάθος από καλή θέση. Η μπάλα βγήκε λίγο, στη δεκαετία του ’80 μετά από ένα άλλο λάθος στην άμυνα του “Lazio” Ο Lewandowski κατέβηκε վեց γύρισε όμορφα, αλλά η Reina είπε “όχι”.

Μετά από ένα κόρνερ στο 81ο λεπτό, ο Escalade πήρε το προβάδισμα, αλλά έχασε.

ΛΑΣΟΙ. Reina, Patrick (54 ‘Hood), Leiva (54’ Escalade), Muzaki (31 ‘Lulic), Marusic, Akerbi, Lazari, Luis Alberto (81’ Cataldi), Savic (81 ‘Akpa Acro), Κορέα, Imo,

ΤΣΑΝΤ Noyer, ille il, Kimich, Boateng, Davis, Alaba, Goretska (63 ‘Martinez), Coma (75’ Hernandez), Musiala (90 ‘Chupo Moting), Sane (90’ Sar), Lewandowski