Επίδειξη δύναμης από το Gallery Gallery Απόλλωνα

“APOLLO ARENA”. Ιδιοκτησία: Εκθεσιακός χώρος ΑΠΟΛΛΟ – UCLan: Κύπρος ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ 3-0 (25-11,25-15, 25-11)

Επίδειξη εξουσίας από το Apollo Property Gallery την Τρίτη 29 Δεκεμβρίου 2020. Καθυστέρηση αγώνα για 6ότι: Το Gallery Gallery Apollon νίκησε το UCLan Cyprus THOI Avgorou με 3-0 σε 54 λεπτά.

Τα “Blues” βρίσκονται στη δεύτερη θέση της λίστας με 19 πόντους. Το UCLan Cyprus THI Avgorou πήγε στη Λεμεσό με οκτώ παίκτες, παρά την κανονική ήττα. Η ομάδα του Avgoros έκλεισε το 2020 στις 7 μ.μ.ότι: θέση χωρίς βαθμό.

Κατά τη διάρκεια των κρίσιμων στιγμών του αγώνα, και οι δύο προπονητές, η νις anis ia apanis και ο Dimostenis ym imarakis, χρησιμοποίησαν όλους τους παίκτες στη διάθεσή τους.

Στην αρχή του αγώνα, το UCLan Cyprus THI Avgorou ήταν ανταγωνιστικό με δύο ομάδες που ήταν ισοπαλίες 04-04. Η Apollo Property Gallery έκανε μια σειρά շար μπροστά 09-04. Για να σταματήσει ο ρυθμός της ομάδας της Λεμεσού, ο προπονητής της ομάδας Avgoros Demosthenes ym Imarakis κάλεσε ένα χρονικό όριο.

Το Apollo Property Gallery αύξησε ακόμη περισσότερο τη διαφορά στις 13-04 και λίγο αργότερα – 17-06. Η ροή της συλλογής βοήθησε ο προπονητής του Gallery Gallery Apollo G. Ο G. έβαλε τους νέους Ιάπωνες στο παιχνίδι αντί του Lavruk. Ο “APOLLON ARENA” έγραψε τον πίνακα 22-10, ολοκληρώνοντας το σετ στο 16 με σκορ 25-11, και η ομάδα της Λεμεσού – ηγετική με 1-0 σετ.

Ο προπονητής ian anis ia ipanis άφησε τον Andri Iordanous στον πάγκο στο δεύτερο σετ στα πρώτα στάδια, αλλά ο Apollo Real Estate ήταν 04-00 μπροστά. Οι γηπεδούχοι (προπορευόμενος A. Jordan Ordanus επέστρεψε) διατήρησαν το προβάδισμα, αλλά η UCLan Κύπρος THI Avgorou προσπάθησε να μείνει κοντά στο 06-03. Ακίνητα Gallery Apollon δεν στάθηκε և διέφυγε 14-05, κερδίζοντας ένα σαφές προβάδισμα.

Τόσο στο πρώτο σετ όσο και στο δεύτερο, ο προπονητής της UCLan Κύπρου Avgoru D. Ο Γ. Ημαράκης ανακοίνωσε ένα χρονικό όριο, ενώ άλλαξε το νεαρό Καίκι αντί του Ημαράκη.

Η Apollo Property Gallery σταθεροποίησε την απόδοσή της և ήταν στις 17-10. Και οι δύο προπονητές έπαιξαν τον Κωνσταντίνο αντί για το Χατσιλάμπρι, το Estatio αντί για τη Bisnakova (“Apollo Property Gallery”) και το Hatsigiani αντί για το Vulgari (UCLan Cyprus THI Avgorou) 22-15. Η ιδιοκτησία Gallery Apollo κέρδισε 21-15 με σκορ 2-0.

Ο Ian anis ia apanis “blues” μπήκε στο τρίτο σετ πολύ καλά – κέρδισε ένα πλεονέκτημα με σκορ 05-00 προπονητής της UCLan Κύπρου Avgoru D. Καλέστε ξανά το χρονικό όριο με τον Ym Imarakis. Οι οδηγίες του Έλληνα προπονητή βοήθησαν τους φιλοξενούμενους 05-03.

Η συλλογή φαινόταν πολύ ανταγωνιστική σε αυτή τη συλλογή. Η ομάδα του Αυγόρου απελευθερώθηκε με σκορ 0-2 և άσκησε πίεση 09-07 στην Apollo Property Gallery Η ομάδα της Λεμεσού, έχοντας τους έξι πρώτους στο πάτωμα, απέφυγε ξανά το 16-09, σαν να “καθαρίσει” τον αγώνα collection της συλλογής. Στο σκορ 20-11, ο κ. Ιαπάνης έριξε τον νεαρό Λευκί στον αγώνα, χρησιμοποιώντας έτσι τους 11 παίκτες του βόλεϊ σε μια αποστολή. Το “Navy” κέρδισε 25-11 στα 18 ‘.

Ιδιοκτησία: Εκθεσιακός χώρος ΑΠΟΛΛΟ (Γ. ΓΙΑΠΑΝΗΣ): Lavrouk, Iordanus, Constantiniou, Lambru, Efstatiou, Ripnaya – Libero: A. Zak akhayu – Αλλαγές: Simeu, Chatzilampri, Biznakova, Lefkiu.

UCLan: Κύπρος ΘΟΗ ΑΥΓΟΡΟΥ (Δ. ΖΥΜΑΡΑΚΗΣ): Βούλγαρη, Ζιμ Ιμαράκ, Παπαδοπούλου, Ευστατίου, Μιχαήλ, Χαράλαμπος – Αλλαγές από τον Κάκι, Χατζηγιάνη.