Επαναλάβετε το HERO με τον Maidevak στο ντεμπούτο του.

Σε ένα απίστευτο παιχνίδι, ο “Εθνικός” κέρδισε το παιχνίδι εναντίον του “Ολυμπιακού” – 2: 1 ,, με χρυσό επιθετικό Maidevak 95 ′. Ο Παπαγεωργίου άνοιξε το σκορ και ο Κοστόφ προσωρινά ισοφάρισε.

Ο αγώνας ξεκίνησε στο 2ο λεπτό με την ευκαιρία του Εθνικού, ο Παπαγεωργίου πυροβόλησε από μέσα στην περιοχή, αλλά ο Μιχαήλ αποκλείστηκε από τη γωνία και πέντε λεπτά αργότερα ο Μάριος Ηλίας βγήκε στην αντεπίθεση, αλλά πήγε πολύ μακριά και ο Μιχαήλ το μπλόκαρε. Το πεδίο և δεν κατάφερε να δημιουργήσει δίκτυα և εύρεση.

Στη διαδικασία, ο Ολυμπιακός ισορροπούσε το παιχνίδι ին στο 27ο λεπτό, είχαν την ευκαιρία να σκοράρουν ένα γκολ, όταν ο Κά έκανε ένα ισχυρό σουτ, αλλά ο Μπογκαντίνοφ έπεσε, αποκλείστηκε από τη γωνία.

Στο 32ο λεπτό του αγώνα εναντίον της Ουαλίας, μια άλλη μεγάλη ευκαιρία για τον Εθνικό να παίξει, αλλά ο Μιχαήλ στάλθηκε ξανά.

Δέκα λεπτά αργότερα, στο 42ο λεπτό, μετά από ένα κόρνερ, ο Μαντζής κατευθύνθηκε σε μια μικρή περιοχή, αλλά η μπάλα πήγε πάνω από τη γραμμή, ενώ ένα λεπτό αργότερα ο Κ έκανε μια στροφή έτσι ώστε ο Μαντζής να μην μπορεί να τοποθετήσει, τότε η μπάλα έφτασε στο acha akhariu , που έπαιξε το παιχνίδι, αλλά ο Μπογκαντίνοφ το κτύπησε πίσω.

Στην αρχή της επανάληψης στο 49ο λεπτό, ο Ολυμπιακός είχε την ευκαιρία να σκοράρει με τον acha achariu για να κάνει ένα δυνατό σουτ, αλλά ο Μπογκαντίνοφ οδήγησε το κόρνερ με υπερβολική ένταση.

Χρειάστηκε πολύς χρόνος για τον επόμενο γύρο, αλλά είχε έναν στόχο για τον Εθνικό. Στο 72ο λεπτό, ο Ντοζάλζλ έδωσε στον Μαδέ-Ζακ, έδωσε στον Παπαγεωργίου, ο οποίος χτύπησε δυνατά με το δεξί του, χωρίς να αφήσει τον Νεόφυτο Μιχαήλ να απαντήσει, κάνοντας το σκορ 0-1.

Στον επόμενο καλό γύρο στο 82 στον Ολυμπιακό ήταν σε θέση να εξισώσει το παιχνίδι με τον Κοστόφ.

Στο 95ο λεπτό, ο Εθνικός έκανε το σκορ 2-1 με το γκολ του Μαϊντεβάκ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Μιχαήλ, Κωνσταντινίδης (23 ′ Κυριάκου), Μάντζης (73 ոստ Κοστόφ), Γκούσταβο (73 ′ Πεχλιβάνης), Κα, Σαντάνα (57 ′ Σάλι), Μανρικ, αχααχαρίου (57 ′ Βαν Κέσελ), Αντρέου, Σωτηρίου, Ν .

Στο παγκάκι. Karadais, Miletic, Kostov, Kiriaku, Van Kessel, Pechlivanis, Psaltis, Sali, Charalambous.

ATION GAYIN ACHNA Bogatinov, Vali, Peratikos, M. Ηλίας (57 ′ Maidevats), Papageorgiou, Davison, Hudobiak (57 ′ Miguelito), pa akpa (65 ′ Dolezal), Gorupets, Christoph, Savich.

Στο παγκάκι. Στρατιλάτης, Κ. Ηλίας, Μιγκέλιτο, Χαράλαμπος, Ντελεζάλ, Κοστόβσκι, Ταράσοβς, Κόν, Μαϊντεβάτ