Επιστρέψτε στις δύο νίκες του Τρισκόβσκι

NPP 2: Κέρδισε 0-0 πλεονέκτημα έναντι του Ολυμπιακού στην Αρένα στο πλαίσιο του δεύτερου αγώνα των πλέι οφ του πρωταθλήματος.

Η ομάδα της Λάρνακας κέρδισε με 44 πόντους, ενώ τα μαύρα πράσινα παρέμειναν στα 34.

Καλημέρα του αγώνα, στο πρώτο λεπτό, η ΑΕΚ κέρδισε ένα πέναλτι στα χέρια του Σωτηρίου. Ο διαιτητής σφύριξε την παράβαση και ο Τρισκόβσκι, ο οποίος ανέλαβε την εκτέλεση, ήταν 1-0.

Στο 27ο λεπτό, η ομάδα της Λάρνακας σημείωσε το δεύτερο γκολ. Ο Tady έκανε ένα πέρασμα στην περιοχή του Olympiakos, και ο Triskovski στη σωστή θέση έστειλε την μπάλα στο δίχτυ – 2-0.

Ο “Ολυμπιακός” μπόρεσε να μειώσει με ένα δικό του γκολ στο 67ο λεπτό. Μετά το κόρνερ του Γκούσταβο, η μπάλα χτύπησε αρχικά το κεφάλι του Σωτήρη, και μετά ο αμυντικός της ΑΕΚ Μοίσφος և εμφανίστηκε στο δίχτυ με σκορ 2-1, που ήταν το τελικό αποτέλεσμα.