Η Καρμιώτισσα φώναξε ένα δώρο με τον Romo-Hajivasili.

Η Καρμιώτισσα κέρδισε την Ένωση 3-1 και επέζησε από τη μάχη για να παραμείνει στην πρώτη κατηγορία. Με τη συμμετοχή του Romo և Hajivasilis, οι οικοδεσπότες κέρδισαν ένα χρυσό triathlon, αυξήθηκαν κατά 21 πόντους και φώναξαν για δώρα.

Ο Romon և Hajivasilis σημείωσε δύο γκολ και έδωσε μεγάλη νίκη στον Καρμιώτη. Με αυτήν την ήττα, η Ένωση παρέμεινε στην επικίνδυνη ζώνη με 27 βαθμούς.

Ο Romo σημείωσε τρία γκολ, ένα στο λάθος γκολ και 2-1

Η Καρμιώτισσα μπήκε έντονα στο παιχνίδι, ήταν καλύτερη από την Ένωση. Πέρασε τον Romo από την κοντινή απόσταση στο 8ο λεπτό μετά το πέρασμα του Sassi. Στη συνέχεια, η Ένωση ανέβηκε, ισούται με το γκολ της Ρόμο με 22. Όπου οι Reds φάνηκε να κυριαρχούν στον αγώνα հնարավորություն είχε την ευκαιρία να παρεκκλίνουν, η Karmiotisa πήρε το προβάδισμα ξανά, και στις 34, και πάλι με τον Romo.

Ζωγραφική Hajivasili իլ 3-1

Στο 77ο λεπτό, ο Χατζιβασιλής σημείωσε τρεις πόντους για την Καρμιώτισσα με μεγάλο γκολ. Ο Κυπριακός επιθετικός εμφανίστηκε μπροστά από τον Γκατσέφσκι και έβαλε την μπάλα στο δίχτυ.

Ο Φελίπε μείωσε, απάντησε ο Χατζιβιλής

Στο 90ο λεπτό, η Ένωση μπήκε ξανά στο παιχνίδι με το γκολ του Felipe, ωστόσο, η Camriotissa ολοκλήρωσε το παιχνίδι με τον Hajivasilis στο 94ο λεπτό.