Η Σικελία κινείται σταθερά προς τα “αστέρια”

“Σιλία” 3: Κέρδισε τον Χετάφε 0, σημείωσε 6 πόντους εναντίον του Βιγιαρεάλ (έχει ένα παιχνίδι λιγότερο) και δείχνει ότι θα κλείσει εύκολα ένα από τα εισιτήρια του ομίλου του Τσάμπιονς Λιγκ.

Πραγματοποιήστε λήψη της εφαρμογής PROTATHLIMA. ΕΔΩ Android για Android և ΕΔΩ για iOS

Στο 2ο λεπτό, το σουτ του Σούσο έφτασε πολύ, όπως και η φτέρνα του γιου του στο 7ο λεπτό, ενώ στο 15ο λεπτό, ο Γκούντλ έχασε το ιδανικό σημείο.

Στο 19ο λεπτό, ο Suarez έκανε ένα σωστό πέρασμα και ο Maximovich χτύπησε τη δεύτερη θέση με το κεφάλι του, αλλά δεν μπόρεσε να βρει γκολ, καθώς στο 25ο λεπτό, ο Ocampos έχασε μια άλλη μεγάλη ευκαιρία.

Στο 27ο λεπτό, η Ok Annette έσωσε εντυπωσιακά μετά το σουτ του Ocampos, έως ότου στο 35ο λεπτό, η Αργεντινή πήρε την κενή καθαρή θέση αφού ο γιος του Jordan γύρισε δεξιά, αλλά ο στόχος ακυρώθηκε στη Σεβίλλη.

Στο 44ο λεπτό, ο Μαξίμοβιτς έκανε ένα μακρύ σουτ, το οποίο έβγαλε τον τερματοφύλακα του “Χετάφε”.

Στο 46ο λεπτό, η Anne Nesiri πήρε το πέναλτι, και στο 47ο λεπτό, ο Ocampos έχασε μια νέα ευκαιρία, και στο 54ο λεπτό, ο διαιτητής απέρριψε τον Ene ene για την πίεση που σκότωσε τον αστράγαλο του Ocampos. Στην πραγματικότητα, στο 57ο λεπτό, ο Martinez Munuera απέλυσε και τους δύο προπονητές, ενώ στο 67ο λεπτό, ο Jordan ανέβασε υπέροχα τον γιο του για τον Munir, ο οποίος έκανε το σκορ 1-0 με ένα έργο επαφής.

Στο 72ο λεπτό, το σουτ της Ιορδανίας βγήκε κατευθείαν από το γήπεδο, έως ότου στο 76ο λεπτό, ο στόχος του “Ciglia” ακυρώθηκε, και στο 79ο λεπτό, το σουτ της Άννας Νεσίρι έπληξε τον στόχο του et Anet. Στο 87ο λεπτό, ο Papu Gomes έφτασε στο 2-0 με ένα απίστευτο σουτ από 25 μέτρα.

Σχεδόν στο σταυροδρόμι, ο Φερνάντο τσίμπησε ευχάριστα την Ann Nesiri, η οποία έμεινε μόνη της με τον Jan Annette, τον απέφυγε και σημείωσε άδειο γκολ για 3-0.

ΣΕΒΙΛΗ. Bono, Diego Carlos, Escudero (74 ‘Recic), Conde, Vidal, Goodelli (46’ Fernando), Torres (64 ‘Munir), Jordan, Ocampos (58’ Papu Gomez), Suso (74 ‘Ann Vazquez)

ΠΡΟΣΦΟΡΑ. Jan Annette, Suarez, Niom, Dzene, kla, Maximovich, Kumbo, Timor (78 ‘angel), Kukureja, Mata (78’ Kutso Hernandez), Alenia

Πηγή: aek365.org