Η Τότεναμ πέρασε από την Σέφιλντ.

Με εξαιρετική απόδοση και τρεις διαφορετικούς επιθετικούς, η “Τότεναμ” δεν αντιμετώπισε δυσκολίες στο σπίτι της “Σέφιλντ Γιουνάιτεντ” (1-3).

Παρέλασε μέσα Σέφιλντ ότι: Τότεναμ!

Η ομάδα του: Χοσέ Οζέ Μουρίνιο Πιάζοντας τα υψηλά πρότυπα απόδοσης, δεν είχαν κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα, πήγαν σκληρά 3-1: από την έδρα του Ενωμένος Ανεβαίνοντας από την τρίτη θέση στην κορυφή -3, περιμένοντας το αποτέλεσμα του “Λίβερπουλ” – “Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ”.

Το η μπήκε στο παιχνίδι με τις γροθιές του Τότεναμ և Στο 5ο λεπτό Serge Aurier άνοιξε το σκορ για την ομάδα του μετά το γκολ Υιός:, με την ομάδα του Μουρίνιο μετά ελέγξτε τον αγώνα, χτυπήστε ξανά στο τέλος του ημιχρόνου Χάρι Κέιν (40 ′) για: 2-0:,

ΜΙ: Σέφιλντ απάντησε, τερματίζοντας μια ώρα μάχης μαζί του McGoldrick μείωση σε 2-1:, αλλά արկ σε καπέλα (62 ′) το: Τότεναμ πέτυχε πάλι ένα γκολ μαζί του Endobe Σε:

Με εξαιρετική απόδοση και τρεις διαφορετικούς επιθετικούς, η Τότεναμ δεν αντιμετώπισε δυσκολίες στο σπίτι της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (1-3).

ΜΙ: Σέφιλντ απάντησε, τερματίζοντας έναν αγώνα διάρκειας μιας ώρας μαζί του McGoldrick μείωση σε 2-1:, αλλά արկ σε καπέλα (62 ′) το: Τότεναμ πέτυχε πάλι ένα γκολ μαζί του Endobe Σε:

Το η μπήκε στο παιχνίδι με τις γροθιές του Τότεναμ և Στο 5ο λεπτό Serge Aurier άνοιξε το σκορ για την ομάδα του μετά τη βοήθεια του γκολ Υιός:, με την ομάδα του Μουρίνιο μετά ελέγξτε τον αγώνα, χτυπήστε ξανά στο τέλος του ημιχρόνου Χάρι Κέιν (40 ′) για: 2-0:,