Η Τότεναμ σώθηκε από τα χειρότερα

Στο τέλος, η Τότεναμ σώθηκε, νικώντας την Wycombe 4-1 και προχώρησε στον επόμενο γύρο.

Στο πρώτο ημίχρονο, η “Τότεναμ” δεν έσπασε καλά και στο 25ο λεπτό, ο “Ονιντίνμα” άρεσε στους αντιπάλους και έκανε το πέναλτι 1-0. Ωστόσο, στα 45 + 2, ο Gareth Bale έφτασε στο 1-1 με ένα μεγάλο σουτ.

Στο 70ο λεπτό, ο Grimer έσωσε τη σειρά μετά τον Kane, και στο 81ο λεπτό, ο Sissoko στράφηκε στον Sean, ο οποίος δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει τον γύρο από κοντά, και στο επόμενο λεπτό, ο Entobele έχασε για μια στιγμή.

Τελικά, στο 86ο λεπτό, ο Alsop νίκησε τον Kane με τέσσερα, αλλά η μπάλα βγήκε με τον Winks, ο οποίος πήρε μια μεγάλη θέση 2-1. Στην πραγματικότητα, στο 87ο λεπτό, ο Sean εξισώνει το “Entobele” από τα αριστερά, ο οποίος το έκανε 3-1 με ένα πέναλτι.

Η Wycombe έπεσε στο 90 + 3 ‘Entobele σε ένα όμορφο μέρος, προσποιούμενοι ότι ήταν στην περιοχή.

Πηγή: aek365.org

Στο τέλος, η Tottenham σώθηκε, νικώντας την Wycombe 4-1 και προχώρησε στον επόμενο γύρο.

Στο 70ο λεπτό, ο Grimer έσωσε τη σειρά μετά τον Kane, και στο 81ο λεπτό, ο Sissoko στράφηκε στον Sean, ο οποίος δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει τον γύρο από κοντά, και στο επόμενο λεπτό, ο Entobele έχασε για λίγο.

Τελικά, στο 86ο λεπτό, ο Alsop νίκησε τον Kane με τέσσερα, αλλά η μπάλα βγήκε με τον Winks, ο οποίος πήρε μια μεγάλη θέση 2-1. Στην πραγματικότητα, στο 87ο λεπτό, ο Sean εξισώνει το “Entobele” από τα αριστερά, ο οποίος σημείωσε 3-1 με ένα πέναλτι.

Η Wycombe κατέρρευσε στο 90 + 3 ‘Entobele σε ένα όμορφο μέρος, προσποιούμενοι ότι ήταν στην περιοχή.