Καλή χρονιά με δομικό κύλινδρο Antetokunbo.

Οι λύκοι δεν είναι “χτύπημα”, δεν είναι “Σέλτικς” իհարկե, φυσικά, δεν φοβίζουν τους Μπακς. Η ομάδα του Μιλγουόκι είχε πλεονέκτημα 126-96 έναντι της ομάδας του Σικάγο το Σάββατο (1/1), άνοιξε εντυπωσιακά το 2021, είδε πώς ο ηγέτης τους φαίνεται πλούσιος σε σκορ, ριμπάουντ, άμυνα.

Μπλε Νησί

Έπαιξε ο Anis Antetokounbo δεν είχε αντίπαλους στα 28 λεπτά που έπαιξε, επειδή οι ταύροι δεν ήταν στο κυβικό μέτρο του, ενώ οι έξι συμπαίκτες του είχαν τουλάχιστον 11 πόντους τη νύχτα, το οποίο μετατράπηκε σε μια καλή βραδιά προπόνησης την πρώτη νύχτα του νέου έτους.

Στα έξι παιχνίδια της σεζόν 2020/21, οι Bucks σημείωσαν περισσότερους από 20 πόντους με τρεις πόντους για τρίτη φορά, ενώ πέρυσι κατάφεραν να το κάνουν μόνο δύο φορές ολόκληρο το έτος. Αυτός ο αριθμός δείχνει πολλά για το παιχνίδι τους. Οι Pistons επέστρεψαν για δύο παιχνίδια στο Fiserv Forum την Τρίτη (5/1) και νωρίς το πρωί της Πέμπτης (7/1).

Μερικά πράγματα από τους Bulls, που έπαιξαν χωρίς τον Ryan Arkidikono, τον Thomas Satoransky, τον Chandler Hutchinson (μολυσμένο με το coronavirus), τη Laurie Marcane, ήταν 16 βαθμοί πίσω, απλά δεν μπορούσαν να ανταγωνιστούν με μια τόσο καλή ομάδα στο γήπεδο.

Αναφορά ANTETOKUNBO

Η συνάντηση άνοιξε υπομονετικά από τον John On, ο οποίος 1: Είχε τρεις ασίστ με 12 πόντους για να δώσει στους Μπακς τρεις ίσους πόντους. Στην αρχή της δεύτερης περιόδου, έδωσε τρία ακόμη, στην οποία ήταν ανεπιτυχής, ειδικά από τη γραμμή της φωτιάς, αλλά έκανε τη διαφορά με την άμυνα του, με κλοπές, μπλοκ, αλλά και με τα έργα του Forbes, Conaton.

Στην αρχή του τρίτου, παρέλυσε πάλι τον νεαρό Πάτρικ Ουίλιαμς, σημείωσε δέκα πόντους σε τρία λεπτά, σημείωσε τη διαφορά γκολ, είχε μερικές καταγγελίες από τους διαιτητές, αλλά ξεπέρασε, βρήκε αργά τον ρυθμό που χρειαζόταν. αντιμετωπίζουν ομάδες καλύτερα better πολύ καλύτερα από ό, τι οι λύκοι ομάδων.

Εν τω μεταξύ, στο 7ο λεπτό, ο Τανάσης αντικατέστησε ξανά το ian anis, παίζοντας ως επιθετικός δεύτερης δύναμης, ακολουθώντας στάδια που οι άλλοι δεν θα είχαν ακολουθήσει χωρίς επιθετική απειλή. Δεν χρειαζόταν καθόλου. Είχε ζήλο և καλές συνθέσεις և συνεχίζει να παίζει ρόλο στην περιστροφή, հ Ο Budenholzer τον προτιμά σήμερα από τον Dee Jay Wilson.

Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Το “Bax” μπήκε εντυπωσιακά στη συνάντηση. Ο Ian Anis έκανε τρεις ασίστ στα τέρματα στα πρώτα τρία λεπτά από τα σουτ των DiVincenzo, Middleton και Lopez, 12-5 Ο Middleton έκανε εξαιρετική δουλειά, σκοράροντας 8-1 25-14 όταν έμεινε στην υποκατάσταση, η σεζόν έληξε 27-21, με τους οικοδεσπότες να μετράνε 5/12 δύο πόντους և 5/12 τρεις πόντους ενώ οι Bulls πήραν 3/10 Shot White – Good Guard ոչինչ Απολύτως τίποτα νέο από τον Williams.

Στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου, η Ντόνοβα έκανε δύο διαλείμματα σε 23 δευτερόλεπτα καθώς οι Μπακς έκλεψαν δύο γκολ για να πάνε +14 (39-25) για να πάρουν τον πλήρη έλεγχο του παιχνιδιού, παρά την αποτυχία του Αντετόκουμπο. Ο John On τραυματίστηκε από κλοπή և μπλοκ, ο Conaton σημείωσε τρεις πόντους για το 57-40, ο Budenholzer έπαιξε με τέσσερα σορτς και ο Portis 62 62-40 του ημιχρόνου “έδειξε” ότι η 11η νίκη του “ελαφιού” επί των “ταύρων” ήταν σχεδόν κλειστή : ,

Περισσότερη επιθετικότητα με τον Antetokunbo στην αρχή της τρίτης περιόδου, όταν οι νεαροί Bulls δεν μπορούσαν να τον σταματήσουν όσες φορές επιτέθηκαν από το μέτωπο, η διαφορά έφτασε στο 27 (71-44) 27 ,, αν δεν ήταν για τον Lavin, οι ταύροι θα ήταν πιο μακριά από το ρυθμό Ήταν το ένα τρίτο πίσω από το Holiday-Middleton, και είχαν ήδη 19 σουτ στο γκολ στο 36ο λεπτό.

96-75 από τα τρίτα δώδεκα λεπτά, ευχαριστώντας τους ταύρους, που δεν είχαν άλλη δύναμη, δεν είχαν το βάθος του πάγκου τους να απαιτήσουν περισσότερα. Στην τέταρτη περίοδο, ο Budenholzer αδειάστηκε από τον πάγκο του, οι κύριοι παίκτες, που έπαιξαν από 19 έως 28 λεπτά, σκέφτηκαν πρώτα τις υπόλοιπες μέρες και έπειτα τα δύο εντός έδρας παιχνίδια εναντίον του Detroit Pistons, τα οποία πρέπει να πάρουν για να συνεχίσουν την πορεία τους. Για: την πορεία τους.

Δώδεκα λεπτά. 27-21, 62-40, 96-75, 126-96:

ΨΗΜΙΑ (Budenholzer): Middleton 14 (4/8 δύο πόντοι, 2/2 τρεις πόντοι, 2 ριμπάουντ, 6 ασίστ, 3 κλεψίματα, 1 μπλοκ), ian anis Antetokunbo 29 (8/14 δύο πόντοι, 1/5 τρεις πόντοι, 10/18 βολές, 12 ριμπάουντ, 8 ασίστ, 2 κλεψίματα, 2 μπλοκ, 2 λάθη), Lopez 9 (3), DiVincenzo 11 (3/4 τρεις πόντοι), αφήνοντας 11 (3/6 τρεις πόντοι, 4 ασίστ τέρματος, 3 κλεψίματα), Portis 13 (2/4 δύο πόντοι, 2/2 3 πόντοι, 3/4 σουτ, 12 ριμπάουντ, Γουίλσον 3 (1)

BULLS (Donovan): Williams 8 (4/11 σουτ, 6 ριμπάουντ), Porter Jr 9 (1), Carter Jr. 12 (1 3 πόντοι, 5 ριμπάουντ, 3 ασίστ), Lavin 16 (7/16 σουτ, 6 ριμπάουντ) , 2 ασίστ, 5 σφάλματα), Λευκό 12 (4/13 απεργίες, 4 ριμπάουντ, 3 ασίστ), Temple 4, Young 14 (2), Gaffford 5, Mokoka 4, Dotson 4, Cornet 2, Felicio

Στατιστικά ομάδας Bax. 20/40 δύο πόντοι, 22/45 τρεις πόντοι, 20/30 βολές, 58 ριμπάουντ, 27 ασίστ, 16 κλεψίματα, 6 μπλοκ, 17 λάθη

Στατιστικά ομάδας Suller. 32/61 δύο πόντοι, 6/26 τρεις πόντοι, 14/20 σουτ, 50 σουτ επιστροφής, 19 ασίστ γκολ, 10 κλεψίματα, 6 μπλοκ, 20 λάθη