Καταστροφικά 3 λεπτά στη λεωφόρο. Από 1-0 … 1-2 Άρης. (βίντεο)

Ο Παναθηναϊκός έχασε 1-2 από τον Άρη, και ο Στέφανος Αλαφάκης σχολιάζει το παιχνίδι των παικτών του Λάζλο Μπολόνια.

“Όλη η πράσινη τηλεόραση”. Κάθε Δευτέρα, 9 μ.μ. 00-23: 00, η ​​καλύτερη παράσταση του Παναθηναϊκού, ζωντανά στις οθόνες σας, εδώ είναι.

DIUDIS. Δεν έπρεπε να έχει κάνει πολλά στο πρώτο ημίχρονο. Έπεσε δεξιά στην περιοχή του πέναλτι, που κατέληξε στο τερματοφύλακα, ενώ δεν είναι υπεύθυνος για το πρώτο του γκολ. Άρης, Σε 1-2 θα μπορούσε να απωθήσει το αρχικό χτύπημα καλύτερα, αλλά δεν μπορεί να κατηγορηθεί. Στη συνέχεια αντέδρασε με αρκετά δυνατά χτυπήματα.
Βαθμολογία: 6

ΧΟΥΚΑΡΝΑ: Η παρουσία του είναι θετική Με έναν Ισπανό, ο οποίος προσπάθησε να ξεπεράσει αμυντικές και επιθετικές ευθύνες. Στο πρώτο μέρος, ήταν μια από τις διασημότητες του Παναθηναϊκός, ακόμη και να κάνει το δικό του γκολ να βοηθήσει Σανκάρε“Στο δεύτερο μισό, η δική του ομιλία έπεσε:”Τριφύλλι:Για να παίξει έναν παθητικό ρόλο γενικά, ειδικά μετά την εξάλειψή του Μαυρίκιος,
Βαθμολογία: 5

ΠΙΣΤΕ ΤΗ ΘΕ: Κέρδισε αρκετούς αγώνες ενάντια στους πρώην συμπαίκτες του, έχοντας θετικό πρόσωπο στο πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο μέρος, ήταν πιο δύσκολο να τον έχουμε ως σύντροφο Νας և Η ομάδα θα παίξει με 10. Δεν έκανε μεγάλο λάθος, ενώ συμμετείχε στη σκηνή με ένα ακατανόητο πέναλτι που δόθηκε στους φιλοξενούμενους του διαιτητή.

ΝΙΑΣ: Για άλλη μια φορά κλήθηκε να πολεμήσει σαν φελλός, έχοντας μια γενικά αξιοπρεπή παρουσία. Στο πρώτο μέρος, κέρδισε τις μάχες, μεταξύ άλλων, δημιουργώντας μια καταπληκτική λύση για αυτόν Βερνίκι νυχιών, Η πίεση του Άρης Στα δεύτερα 45 λεπτά έκανε τη δουλειά του πολύ δύσκολη. έκανε τα πάντα για τον εαυτό του.

ΜΟΛΟ: Μια άλλη παρουσία στη δεξιά πλευρά της άμυνας, η οποία, ωστόσο, δεν είχε την ποιότητα των προηγούμενων. Δεν είχε τη συνήθη επιρροή του στο ομαδικό παιχνίδι · δεν μπορούσε να προσφέρει τίποτα επιθετικά. Στον αμυντικό τομέα, κέρδισε ξανά πολλούς αγώνες, αλλά αντιμετώπισε επίσης κάποια προβλήματα, ενώ ήταν πολύ ανεπιτυχής στην κλήρωση των φιλοξενούμενων.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ: Μέτρια εμφάνιση για τον νεαρό μεσαίο του “Τριφύλλι“, Σε ένα παιχνίδι που δεν πήγε όπως θα ήθελαν οι” πράσινοι “. Καλύτερα στο πρώτο ημίχρονο παρά στο δεύτερο, αλλά γενικά απέτυχε να βοηθήσει την ομάδα επιθετικά ή να κυριαρχήσει στο κέντρο. Ωστόσο, δεν είχε αρνητική παρουσία, ούτε έκανε σημαντικά λάθη.

UR E UR MURDER. Ήταν ένας από τους κορυφαίους “ΤριφύλλιΣτο πρώτο μέρος, κερδίζοντας αγώνες, σπρώχνοντας την μπάλα προς τα εμπρός, συμμετέχοντας στη φάση του τέρματος. Σταδιακά, η απόδοσή του έπεσε, ενώ η παραίτησή του τον έκοψε σημαντικά Παναθηναϊκός με δύο

ΓΥΝΑΙΚΟΣ Παρά τον τραυματισμό, αυτό Σανκάρε έδειξε και πάλι την εξαιρετική του ποιότητα. Συχνά ανέβαινε στην περιοχή του αντιπάλου, σκόραρε το τρίτο του γκολ με ένα υπέροχο πράσινο πουκάμισο գլխ, γενικά, ήταν ένας από τους εξαιρετικούς παίκτες της ομάδας στο πρώτο ημίχρονο. Μετά την απέλαση του Μαυρίκιος το έκανε πολύ δύσκολο για να εργαστεί στο κέντρο, ως αποτέλεσμα του οποίου «έχασε» και αντικαταστάθηκε 10 λεπτά πριν τον τελικό.

ΒΙΓΙΑΦΑΝΙΕΣ: Από τα αρνητικά του παιχνίδια με το πράσινο πουκάμισο. Δεν κατάφερε να βοηθήσει καθόλου στο δημιουργικό πεδίο, δεν απειλούσε την άμυνα του αντιπάλου σε καμία στιγμή και κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου αντικαταστάθηκε θανάσιμα, γιατί δεν μοιάζει καθόλου με τον καλό του εαυτό.
Βαθμολογία: 3.5

ΕΤΟΙΜΟΣ. Ενεργός στο πρώτο ημίχρονο, προσπάθησε να δημιουργήσει σκηνές για αυτόν Μακέντα, αλλά δεν απείλησε ποτέ το σπίτι του εχθρού. Δεν εμφανίστηκε στο δεύτερο ημίχρονο μέχρι να απολυθεί Μαυρίκιος έχει αντικατασταθεί σωστά.
Βαθμολογία: 4

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣτο πρώτο ημίχρονο ήταν αρκετά δραστήριος και δραστήριος. Προσπάθησε να δημιουργήσει προβλήματα για την άμυνα του αντιπάλου όσες φορές έτρωγε, αλλά από μια στιγμή σταμάτησε να προωθεί το παιχνίδι. Οι «Πράσινοι» περιορίστηκαν σε έναν πιο παθητικό ρόλο, στο δεύτερο μέρος δεν εμφανίστηκε καθόλου και αντικαταστάθηκε θανάσιμα.

ΘΕΟΙ Προσλήφθηκε αμέσως μετά την απόλυση του Μαυρίκιος, για να τον ενισχύσει Παναθηναϊκός ενάντια στην πίεση του Άρης“Κέρδισε κάποιους αγώνες στη ζώνη αποκλεισμού, αλλά συνολικά ο αγώνας ήταν τέτοιος που δεν του επέτρεψε να προσφέρει τίποτα στην ομάδα.

ΕΝΑΓΚΑΚΟΤΟ: Προήλθε από αυτόν Μπολώνια προσπάθησε να κάνει την ομάδα πιο επιθετική, να χρησιμοποιήσει την ταχύτητά του, αλλά δεν μπόρεσε να προσφέρει τίποτα. Αφού πήρε την μπάλα αρκετές φορές, την έχασε εύκολα, επιστρέφοντας στη μέτρηση.

ΚΑΜΠΕΤΣΙΣ. Οπως ακριβώς Έγκμπακοτο, μπήκε στο σημείο ταυτόχρονα για να βοηθήσει στο πεδίο της επίθεσης. Ωστόσο, δεν έτρωγε καθόλου, η μπάλα δεν πλησίασε ποτέ την επικράτειά του Άρης οπότε δεν εμφανίστηκε καθόλου στα λεπτά που έπαιξε.

ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ. Αγωνίστηκε για λίγα λεπτά, δεν μπορεί να εκτιμηθεί.