Κ. ΔΗΜΗΤΡΙΟ. “Το σκορ είναι φανταστικό / ας πάμε στη νίκη στη Λεμεσό”

Μετά την ήττα από την Ομόνοια, παρακολουθήστε τις ανακοινώσεις του Κυριάκου Δημητρίου στην κάμερα του Primetel.

Το τελικό αποτέλεσμα δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα του αγώνα, χωρίς την έννοια ότι δεν θα συγχαρούμε την “Ομόνοια”. Ο αντίπαλος ήταν σημαντικός, εκεί τελείωσε ο αγώνας. Είχαμε το μάτσο, τότε μπορούσαμε να το κόψουμε. Αλλά δεν το κάνουμε.

Είναι δύσκολο να σκοράρει 0-3 στο ημίχρονο. Ο αγώνας δεν λειτούργησε για εμάς, το σκορ ήταν φανταστικό. Πρέπει να μάθουμε να διαχειριζόμαστε αυτά τα αποτελέσματα.

Θα πάμε irio για να παίξουμε μια καλή ομάδα և πρέπει να προσπαθήσουμε να κερδίσουμε.

Δεν έχουμε θέση, το πρόγραμμα είναι αγχωτικό, և αύριο η απογοήτευση αφήνει τη θέση της στη δουλειά.

Και σήμερα ήταν ένας αποφασιστικός αγώνας, είναι ένα περίεργο πρωτάθλημα. Οτιδήποτε μπορεί να συμβεί. “Ας πάμε στη Λεμεσό για να φέρουμε τη χαρά στον κόσμο μας.”