Με τη βοήθεια του Ντάμπο, έσωσε το σημείο στο 98

Η Καρμιώτισσα և Ο Απόλλωνας έμεινε ισοπαλία – 1. 1: Η Καρμιώτισσα άνοιξε το σκορ στο 68ο λεπτό του αγώνα εναντίον του Ρόμο, αλλά ο Απόλλωνας σημείωσε έναν βαθμό στο 98ο λεπτό με το γκολ του Ντάμπο.

Πραγματοποιήστε λήψη της εφαρμογής PROTATHLIMA. ΕΔΩ Android για Android և ΕΔΩ για iOS

Στο 9ο λεπτό, ο Χάμπος έκανε ένα δυνατό σουτ από έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα βγήκε λίγο.

Λίγα λεπτά αργότερα, στο 20ο λεπτό, μια καλή στιγμή για τον Απόλλωνα, όταν ο ian anniotas έκανε το σταυρό, ο Πίττας έπιασε το κεφάλι του από την πλάγια θέση, αλλά έσπρωξε πίσω τον Τούπα.

Μια άλλη καλή στιγμή για τον Apollon στο 35 At, κάνοντας ένα σταυρό με τον Dignini, ένα νέο κεφάλι από την Pitta εκτός τόπου.

Δύο λεπτά αργότερα, ο Απόλλωνας είχε μια δέσμη με την Πίττα. Ο Κυπριακός άσος έκανε ένα ισχυρό σουτ από απόσταση, αλλά η μπάλα δεν τον έφτασε, εμφανίστηκε στο τερματοφύλακα.

Στην αρχή του παιχνιδιού, στις 48, ο Απόλλων έχασε μια τεράστια ευκαιρία. Ο Pedro έκανε ένα λάθος, μας χτύπησε με το κεφάλι του, αλλά ο Tumbas έκανε μια διπλή προσπάθεια σε μια τεράστια αποταμίευση.

Στη συνέχεια, η arm Καρμιώτισσα άρχισε να αυξάνει το ρυθμό του, προχωρώντας ին στο 67ο λεπτό είχε μια τεράστια ευκαιρία να ανοίξει το σκορ. Ο Μπάργκαν μπέρδεψε, ο Πέρεζ έφτασε, αλλά η μπάλα πέρασε από την οριζόντια μπάρα του Δημήτρη.

Δύο λεπτά αργότερα, στα 69 λεπτά, η ομάδα του Chryssi Michael άνοιξε το σκορ. Ο Sassi το έδωσε στον Christo, το έδωσε στον Romo, ο οποίος δημιούργησε τη σωστή στιγμή, և η μπάλα ήταν αργά στο δίχτυ του Δημητρίου.

Μετά το γκολ της Καρμιώτισσας, φτάσαμε στο 82 ,, έτσι ώστε ο Απόλλωνας απείλησε να ισοσταθμίσει. Ο σταυρός έγινε, ο Ρόμπερς έκανε το κεφάλι να καρφωθεί κοντά, ο Τάμπας σπρώχτηκε ξανά εντυπωσιακά.

Στις 98, όταν ο Theulis προκάλεσε αναταραχή, ο Απόλλωνας έκανε το παιχνίδι. Ο Ντάμπο έστειλε την μπάλα στο δίχτυ, και αμέσως ο Τεούλης σφυρίχτηκε, το οποίο ακολούθησαν πολλές καταγγελίες, προκαλώντας σύγχυση επειδή οι παίκτες δεν ήξεραν τι σφυρίζει. Στο τέλος, το σουτ επιστροφής, με το γκολ του Ντάμπο, σφύριξε το τέλος και το τελικό σκορ ήταν 1-1.