Μύριζε “LEGEND”, έτρεξε 105 και ποδοπάτησε τον Khimki.

Ο Ολυμπιακός (8-8) ήταν ευχάριστος στο δεύτερο ημίχρονο երեք με σκορ 16/29, τρεις πόντοι κέρδισαν πλεονέκτημα έναντι του “Κίμκι” – 88-105.

ΜΙ: ολυμπιακός Αφού κυριάρχησε, διέκοψε εντυπωσιακά την αρνητική σειρά τριών συνεχόμενων ήττων Κίμκι: 88-105. Στο δεύτερο ημίχρονο, το “κόκκινο και λευκό” έπαιξε μεγάλη άμυνα και ολοκλήρωσε το παιχνίδι 16/29 με τρεις πόντους, με μόνο 6 λάθη.

Μπλε Νησί

Η υπεράσπισή του Εν Έμινς σε αυτόν Σβεντ Στην αρχή του αγώνα, ήταν εξαιρετικός, δεν του επέτρεψε να βρει έναν τρόπο να «προσβάλει» ολυμπιακόςΑπό την άλλη πλευρά, χωρίς να παίζετε εκπληκτικό μπάσκετ, από τρεις έως τρεις πόντους Νυφη (2) և: Σλούκα: Το σκορ ήταν 6-12 (5 ′). Οι παρουσιαστές βρήκαν λύσεις από αυτούς Γελοιοποίηση և: Vialch!, ωστόσο, ο “Πειραιάς” ήταν μπροστά από το σκορ, ευχαριστώ Σλούκα: և: Τον Μάρτιο (23-26, 10):

Οταν: Εν Έμινς Κάθισε στον πάγκο και πήγε στο πάτωμα McKissick, Svend:πήρε δράση ընթացքում Σε δύο λεπτά, το 3/3 ώθησε την ομάδα του προς τα εμπρός 35-30 (13 ′). Η είσοδος του Φόνος: στο πάτωμα արագ με τα προσωπικά του καλάθια ισοφάρισε γρήγορα το σκορ – 35 πόντους (15). ΜΙ: Κίμκι: Η μπάλα κλωτσείται εκτός παιχνιδιού Βιάλ! Με δύο επιπλέον τρεις πόντους, έκανε το σκορ 43-45 Βεζενκόφ, Χαραλαμπόπουλος և: Σπανιούλης Απάντησαν επίσης μετά από 6,75 և և “κόκκινο-λευκό” αποκατέστησε τη διαφορά της βαθμολογίας (48-51, 20 ′).

ΜΙ: ολυμπιακός Το τρίτο τρίμηνο ήρθε με την ίδια καλή επιθετική λειτουργία. Οι παίκτες του: Κίμκι: Δεν απέδωσαν μεγάλη σημασία στις αμυντικές τους ευθύνες με τρία σημεία Εν Έμινς և Βασικά Σλούκα: ήταν μπροστά 58-66 (27 ′). Η διαφορά θα μπορούσε να είναι ακόμη μεγαλύτερη, αλλά Σβεντ είχε βρει ρυθμό. Η βελτιωμένη εργασία στον τομέα της άμυνας έκανε τη διαφορά, καθώς τώρα οι γηπεδούχοι διευκόλυναν τα λάθη. Σλούκα: με: Τον Μάρτιο և 2/2 στους τρεις πόντους Χάρισον στάλθηκε στον Πειραιά +12 (64-76, 29).

ΜΙ: Τζορτζ Λότζ players Οι παίκτες του ήταν αποφασισμένοι να μην εγκαταλείψουν την ελπίδα Κίμκι: Και με αυτό, το έκαναν με μπάσκετ υψηλού επιπέδου, Slucas, Spanoulis, Harrison և Βασικά Βεζενκόφ Σημείωσαν με κάθε τρόπο, οι τρεις πόντοι έπεσαν և το σκορ έγινε 75-92 (35 ′). Οι οικοδεσπότες προσπάθησαν και πάλι να διεκδικήσουν τη νίκη με τρεις βαθμούς, αλλά οι παίκτες του Ολυμπιακού παρέμειναν κρύοι.

ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑΤΙ?: Ο: ολυμπιακός Την τρίτη δεκαετία παραχώρησε 14 πόντους. Συνολικά, είχε 16/29 τρίποντα, μόνο 6 λάθη και 19 ασίστ γκολ.

Ας κάνουμε τη διαφορά: Ο: Σλουκας: πρόσφερε 25 πόντους (3/5 d., 5/7 yrs., 4/4 b.), 2 ριμπάουντ, 5 ασίστ γκολ, κλέβοντας μία μπάλα – χωρίς λάθος.

Απίστευτο δυνατό Βεζενκόφ 19 πόντοι (2/4, 3/6, 6/6), 6 ριμπάουντ, 2 ασίστ χωρίς λάθη.

Πέρασε ή δεν άγγιξε: Ο: Γιόβιτς τερμάτισε 21 λεπτά στο γήπεδο և μόνο 3 πόντοι և 4 ασίστ γκολ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΉΡΟ: Δεν υπήρχε κανένας παίκτης του Ολυμπιακού. Ειδική μνεία για την Αλίκη (15 σελ., 8r.), Harrison (12p., 6r.) Και Spanoulis (9p., 2as, 1 κλέψτε, 0 λεπτό).

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ:Τα τελευταία τρία λεπτά της τρίτης περιόδου όταν: ολυμπιακόςμε πολύ ωραίο μπάσκετ ներով βρίσκεται σε τριψήφια διαφορά πόντων με διαδοχικά τρίγωνα.

ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ?: Ο: Κίμκι: φυσικά η άμυνα του καθ ‘όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού. ΜΙ: ολυμπιακός Πρώτο ημίχρονο άμυνα.

Το στάδιο της συνάντησης. Είναι ένα εντυπωσιακό καπέλο ΜΙΚ:μέσα Τον Μάρτιο στο δεύτερο δέκα λεπτά,

Δέκα λεπτά. 23-26, 50-51, 64-78, 88-105: