Να είστε ακτίνες, κόκκινες, ποικίλες σε κάποιο βαθμό Νέα Σαλαμίνα և Απόλλωνα (φωτογραφίες)

Σε ένα επεισόδιο παιχνίδι στην Αμμόχωστο, η Νέα Σαλαμίνα και ο Απόλλων ισοφάρισαν 1: 1 με μπουκέτα և κόκκινη κάρτα.

Στο 43ο λεπτό, ο Dignin άνοιξε το σκορ με ένα καλά εκτελεσμένο πέναλτι, και ο Danilo έκανε το 1-1 στο 69ο λεπτό.

Οι επισκέπτες τερμάτισαν με 10 παίκτες αφού ο Vasiliu έλαβε κόκκινη κάρτα.

Παιχνίδι:

Ο Apollo έλεγξε την μπάλα ellence την τελειότητα από το πρώτο λεπτό ստեղծ δημιούργησε συνθήκες για γκολ.

Η πρώτη καλή ευκαιρία του αγώνα ήταν για τους φιλοξενούμενους με το σουτ του Dignini στο 6ο λεπτό. Λίγα λεπτά αργότερα, ο Papunashvili ήταν σε καλή θέση στην περιοχή της Νέας Σαλαμίνας, αλλά το κεφάλι του βγήκε.

Η εικόνα της συνάντησης στο Apollo 39 δεν έχει αλλάξει Κερδίζει ένα πέναλτι για το χέρι του Νικολάου στην περιοχή, μετά την εμφάνιση των ian anniotas հետո αφού ο Βασίλης Δημητρίου είδε τη σκηνή στο VAR.

ΜΙ: Ντινγκίνι Πήρε τη θανατική ποινή, νίκησε τον Weselowski και έστειλε την ομάδα του στο αποδυτήριο 1-0.

Δεύτερο ημίχρονο:

Ο Απόλλωνας απείλησε δύο φορές στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου. Στο 51ο λεπτό, το σουτ της Πίττας χτύπησε αριστερά δέσμη Ο Weselowski παρέδωσε στον Dignin, ο οποίος τοποθέτησε τον Weselowski κοντά στην Πολωνία διώχθηκε ενστικτωδώς στη γωνία.

Κατά τη φάση ανάπτυξης, ο Πίττας άρπαξε την μπάλα από τον Pedro, έφτασε στην περιοχή σας για να χτυπήσει την μπάλα. για δεύτερη φορά στο αριστερό μάτσο ιδιοκτήτες.

Μία ώρα αργότερα, η Νέα Σαλαμίνα απείλησε να χτυπήσει τον Χριστόφορο στο κεφάλι μετά από φάουλ του Μπρένο.

Τέσσερα λεπτά αργότερα, οι επισκέπτες είδαν ότι η θέση του Just Usta և Vasiliu στα σώματα των αμυντικών έχασε διαδοχικά և έχασε την τεράστια ευκαιρία για το δεύτερο γκολ.

Στον επόμενο γύρο, μετά τη συμπλήρωση του τερματοφύλακα της Νέας Σαλαμίνας, ο Wagner κατευθύνθηκε στο κέντρο տար, οδήγησε τον Danilo με 4 πόντους στον Δημητρίου, τον Βραζιλιάνο παράκαμψη Catellaris. σωστά τοποθετημένο για 1-1,

Στο 69ο λεπτό, μετά από ένα σκληρό διάλειμμα από τον Breno, ο Christoforu εμφανίστηκε μπροστά από το γκολ, μπροστά από το γκολ, κατέλαβε το βόλεϊ, αλλά η μπάλα έπληξε τον τερματοφύλακα του αντιπάλου, βγήκε στη γωνία.

Στο 79ο λεπτό, ο Απόλλωνας έμεινε με 10 παίκτες αφότου τον γνώρισε ο Τζορτζ Βορ Βασιλή κόκκινη κάρτα, Μετά από χειρουργική επέμβαση VAR.

Τίποτα δεν άλλαξε τα τελευταία λεπτά, και οι δύο ομάδες παρέμειναν 1-1.