“Νεροχύτης” Πανατηλόκος և PAS καθαρίζεται με σωτηρία

Ο ΠΑΣ Γιάννινα πήρε το προβάδισμα με 2-1 επί του Παναϊτολικού: πήρε μια βαθιά ανάσα σε πόντους, σε αντίθεση με το Αγρίνιο, το οποίο παραμένει χαμηλό στην κατάταξη.

Έδωσε μια μεγάλη νίκη ΠΑΣ Γιάννινα: Στο Αγρίνιο, επικρατούσε հակ 2-1 Παναθόλικος, λαμβάνοντας: αναπνευστικές μονάδες, αφού διαφύγει μερικά σημεία από τη ζώνη κινδύνου. Την ίδια στιγμή! Αγροτών μένω μέσα +2 από την προτελευταία Λαμία, το οποίο, ωστόσο, δεν έχει τρεις αγώνες.

Στο μυαλό του προπονητή

Πίσω: 4-2-3-1: τον παρατάραξε Panaytolico Σε: Trajan Dellas, Ε: Knet: ήταν κάτω από τις ακτίνες, μαζί τους Κανόνι:, Oc ocal:, Κωνσταντόπουλος:, Περέιρα στην άμυνα. Γ γρασίδι և: Ταχάρ στον άξονα, μαζί με αυτούς Αποκλίσεις:, Aribibi:, Μπαρμπόζα να είναι το τρίο πίσω από τον κεντρικό επιθετικό Μπορείς:,

Σε: 4-4-2: επέλεξε την άλλη πλευρά o Argiris ian annikisΉταν ο τερματοφύλακας Λόντιγκιν, με: Σάλια, Παντελάκη, Κατηγορία: Πιρς στο αμυντικό κουαρτέτο. Kartalis, Castro, Dominguez, Naumets τέσσερις μεσάζοντες μαζί τους Leo Batiste, Pamlidi γίνε επιθετικό ντουέτο.

Αγώνας:

Τα πρώτα 10 λεπτά του αγώνα κυλήθηκαν μαζί του ΠΑΣ Γιάννινα: να έχει κυριαρχία և μπάλα, σε περίπτωση που ο Παναΐτολικος δεν μπορούσε να κρατήσει την μπάλα. Μετά το 13ο λεπτό, ξαφνικά, οι οικοδεσπότες πήραν την ήττα τους և μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του πρώτου ημιχρόνου, πίεζαν συνεχώς τους φιλοξενούμενους και το γκολ σημείωσε το 16ο λεπτό, όταν Aribibi: Μετά τη μεταφορά του γκολ, πήρε την περιοχή με ένα όμορφο σουτ Μπορείς: (1-0),

Στο 30ο λεπτό Aribibi: Χτύπησε ξανά την περιοχή, αλλά η μπάλα πέρασε από τη γραμμή. Στο 43ο λεπτό PA S: πέρασε υπέροχα μαζί του Παμλίδη σουτ από μια ευνοϊκή θέση αλλά δεν μπορεί να σκοράρει, ενώ στον τελευταίο γύρο του πρώτου ημιχρόνου έπεσε στο κεφάλι του Μπαρμπόζα σταμάτησε στο αριστερό μάτσο.

Το δεύτερο ημίχρονο ήταν περισσότερο υπέρ του ΠΑΣ Γιάννινα:, με: Oc ocal: 52 για να τον ανατρέψει Παμλίδη και ο διαιτητής δείχνει μια λευκή μπάλα. Στο 54ο λεπτό Κρίση: և φέρνει τον αγώνα σε ισοπαλία, κάνοντας το 1-1. Στο τέλος του ημιχρόνου, οι φιλοξενούμενοι συνέχισαν να σπρώχνουν και να δείχνουν τα δόντια τους, και ο δεύτερος στόχος φάνηκε να είναι θέμα χρόνου. 84 Κατηγορία: Έκανε τον τελικό 2-1 με καρφωμένο κεφάλι, “κλειδώθηκε” τη νίκη για την ομάδα του και την ομάδα του Αργύρη και aniki πήρα μια βαθιά ανάσα. Σε αντίθεση Panaytolico που παρέμεινε πολύ χαμηλό στην κατάταξη.

Πανετολίκος (Traianos Dellas): Knet (Melissas 46 ′), Pereira, Constantopoulos, ots otsalits, Tzanakakis, ig igaras (Dalcio 82 ′), Tahar (Mazurek 68 ′), Diaz, Barbosa (Vergos 74)), Arig

ΠΑΣ Γιάννινα: (Argiris ian annikis). Lodigin, Pantelakis, Kargas, Saliakas, Pirsman, Dominguez, Castro (Liasos 46 ′), Kartalis (Eramusbe), Naumets (Brenner 37 ′), Pamlidis (Milinsianou ′ 46)