Ξέρεις πότε; / Andre Teixeira

Σχεδόν 13 μήνες αργότερα, το γκολ σημείωσε ο Andre Teixeira σε ένα πουκάμισο AEL στο πρωτάθλημα.

Πραγματοποιήστε λήψη της εφαρμογής PROTATHLIMA. ΕΔΩ Android Για Android և ΕΔΩ για iOS

Στο 5ο λεπτό, ο αμυντικός της ΑΕΛ άνοιξε το σκορ εναντίον του ΑΠΟΕΛ, ενώ θα έπρεπε να είχε σημειώσει στις 11 Ιανουαρίου 2020, όταν σκόραρε με ήττα 2-1 από τη Νέα Σαλαμίνα. Αυτό είναι το δεύτερο γκολ του εναντίον του ΑΠΟΕΛ, καθώς σημείωσε επίσης τη νίκη με 2-1 στο irio στις 21 Δεκεμβρίου 2019.

Στο 5ο λεπτό, ο αμυντικός της ΑΕΛ άνοιξε το σκορ για την ΑΠΟΕΛ, ενώ θα έπρεπε να είχε σκοράρει στις 11 Ιανουαρίου 2020, όταν σκόραρε με ήττα 2-1 από τη Νέα Σαλαμίνα. Αυτό είναι το δεύτερο γκολ του εναντίον του APOEL, καθώς σημείωσε επίσης τη νίκη 2-1 στο irio στις 21 Δεκεμβρίου 2019.