Ο Laurent John Ounce νίκησε τον καθαρό φύλλο του Maurice և Johann Vallam ενάντια στον νέο συμπαίκτη του Laifice

Η εικόνα ήταν όμορφη. Στο τέλος της συνάντησης, ο Laurent John ounce και ο Konstantinos Lifes συναντήθηκαν για να ζεσταθούν στην κεντρική περιοχή. Η διεθνής ομάδα “Λουξεμβούργο”, η οποία έφτασε τις τελευταίες ώρες του παραθύρου μεταφοράς “Standard”, ήταν το πλεονέκτημα του νέου συμπαίκτη της. Δέκα λεπτά μετά τον αγώνα, το Λουξεμβούργο άνοιξε το σκορ μετά από μια κακή εξέγερση. Ο Σινάνι του Οε μπορεί να τελειώσει πριν κυκλοφορήσει δεκατέσσερα λεπτά αργότερα.

Ο επιθετικός Wassland-Beeren πίστευε ότι θα μπορούσε να αγοράσει ένα hat-trick λίγο πριν από το ημίχρονο πριν τελειώσει το τρίτο του γκολ με ένα πέρασμα από τον Gerson Rodriguez. Ο Άντονι Μόρις είχε ένα ήσυχο απόγευμα. Ο αχθοφόρος Union Saint-Gillos έπρεπε να εργαστεί μόνο την τελευταία στιγμή. Κατά τη διάρκεια της απεργίας του Σότριο, εκδιώχθηκε από τη θέση του. Με αυτήν την ήττα (2-0) ο Γιόχαν Βέλαμ έμεινε εκτός γηπέδου.

Ιδιοκτήτης Μπολσεβίκων με το Μαυροβούνιο

Ο Κύπριος προπονητής έχασε πολλά παιχνίδια στον τέταρτο αγώνα του. Το Βέλγιο έφτασε στην Κύπρο στις αρχές Ιανουαρίου. Ωστόσο, η ομάδα του League of Nations είναι διαθέσιμη στους παίκτες της. Με εξαίρεση το Λουξεμβούργο, το Μαυροβούνιο και το Αζερμπαϊτζάν είναι αντίπαλοι, αλλά ο πρώην προπονητής του Βελγικού “Χόμπς” έχασε εντός έδρας από τις δύο τελευταίες ομάδες (0-2, 0-1).

Σε έναν άλλο αγώνα Pool C, το Μαυροβούνιο νίκησε το Αζερμπαϊτζάν με 2-0. Ο Polishj άρχισε να παίζει և 71 λεπτά. Ο Mous Scronoys έπαιξε τον Marco Pacquiao για 63 λεπτά. Ο άλλος Harley, ο Danny Hoko, ήταν στον πάγκο. Το Μαυροβούνιο συνεχίζει να ηγείται του συγκροτήματος, συνεχίζοντας τη σαφή περιοδεία του.