Πιο σημαντικό για τους ιδιοκτήτες σπιτιού

31ος αγώνας στην Πρέμιερ Λιγκ με ένα μεγάλο ντέρμπι στο Λονδίνο: “Tottenham” – “Manchester United”. Το “Tottenham” είναι από τα πρώτα πέντε (6ο) και θέλει τη νίκη να επιδιώξει ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο, σε αντίθεση με το “United”, το οποίο είναι σίγουρα στη δεύτερη θέση στο Champions League.

0583: Tottenham Hotspur – Manchester United FC 18:30 (Tottenham Hotspur)

“Τότεναμ”. Προέρχεται από το “St. “Park Ames Park” ενάντια στο “Newcastle”, σε ένα παιχνίδι που ήταν 28 πριν από το παιχνίδι, ο Kane (30 ′, 34 ′) κατάφερε να το ανατρέψει χάρη στα γκολ, για να πάρει το προβάδισμα. Εκεί που φαινόταν να το κρατάει, ενενήντα πέντε λεπτά πριν παραδοθεί ισοπαλία, παραμένοντας το έβδομο παιχνίδι στη σειρά χωρίς τη χαρά της νίκης. Η Τότεναμ βρίσκεται στην 6η θέση με 49 πόντους, μόλις τρεις βαθμούς πίσω από τους τέσσερις πρώτους και το Champions League.

Ειδήσεις αγώνων: Ο Davis (μέσος) και ο Doherti (δεξί αμυντικός) έμειναν εκτός του σημερινού αγώνα.

Πιθανή σύνθεση. Ior Ioris, Regillo, Rodon, Sanchez, Tanganga, Lo Celso, Dobele, Heiberg, Lucas, Kane, Sean.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Το “Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ” έρχεται μετά τη νίκη στο σπίτι με το αντίθετο του “Μπράιτον”. Οι φιλοξενούμενοι ήταν ακριβώς μπροστά στο 13ο λεπτό για να βγουν από το αποδυτήριο στη μέση του παιχνιδιού, κάνοντας τη διαφορά υπέρ τους. Ωστόσο, σε έναν επαναληπτικό αγώνα, οι Red Devils σημείωσαν 62 γκολ του Rasford 62 Green և Greenwood 83. Κέρδισαν 2-1. Έτσι, πήραν ένα μεγάλο πλεονέκτημα για τη δεύτερη θέση, καθώς βρίσκονται τώρα στο τρίτο “Λέστερ” + 4. Στα μέσα της εβδομάδας, η United έπαιξε για τη Γρανάδα στους προημιτελικούς του Europa League, όπου έφυγαν από τη Nuevo Los Carmenes με ένα διπλό (0-2) και τώρα απέχουν ενάμισι πόδια στους ημιτελικούς του θεσμού . Ο Ράσφορντ σημείωσε τα αποφασιστικά γκολ στο 31ο λεπτό և Ο Φερνάντεζ απονεμήθηκε πέναλτι στο 90ο λεπτό.

Ειδήσεις αγώνων: Εκτός από τον Covid, υπάρχει ο Baig (στάση), ενώ, όπως έγινε γνωστό, ο Martial (επιθετικός) θα χάσει τη σεζόν. Το Ones ons (φελλός) λείπει για μεγάλο χρονικό διάστημα.

Πιθανή σύνθεση. De Gea, Shaw, Maguire, Lideloff, Van Bisacan, Pogba, McTomin, James Ames, Fernandez, Rasford, Greenwood.

Ιστορικό: Η “Τότεναμ” είναι μία νίκη μπροστά από την “Γιουνάιτεντ” εντός έδρας. Συγκεκριμένα, οι «κόκορες» μετράνε τρεις νίκες έναντι δύο από τους «κόκκινους διαβόλους». Πέντε ακόμη παιχνίδια έληξαν με ισοπαλία μεταξύ τους.

16.01.11 Πρέμιερ Λιγκ: Τότεναμ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0: 0:

* Ο αγώνας είναι πιο σημαντικός για τους οικοδεσπότες, καθώς θέλουν να επιστρέψουν στις νίκες μετά από πολύ καιρό προκειμένου να διεκδικήσουν τη θέση τους στο κουαρτέτο. Από την πλευρά της, η “United” φεύγει για το Λονδίνο χωρίς άγχος, αλλά από κόπωση, καθώς προέρχεται από το ταξίδι στην Ισπανία την Πέμπτη (8/4). “Προς το παρόν οι οικοδεσπότες δεν είναι σε καλή θέση να τους εμπιστευθούν, οπότε είναι καλύτερο να πάει στο γκολ / γκολ που έλεγξαν και οι δύο ομάδες στον αγώνα του πρώτου γύρου.Παλαιός: ΤράφορντΑυτή η επιλογή βρίσκεται στο επίπεδο 1,69 է είναι μια από τις υψηλότερες αποδόσεις στην αγορά, Meridianbet:)

ΤΟΥΡΜΟ: ΜΕΤΡΗΤΑ:Επιταχύνετε τα κέρδη σας με αυτό Turbo: Μετρητά Εξω:!