Πρωτάθλημα Γυναικών Dimco. Η Ομόνοια κερδίζει ισοπαλία 1-1 με τους πρωταθλητές AEL erm Hermes Apollon

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Γυναικών Dimco συνεχίστηκε σήμερα με δύο αγώνες.

Στο πλαίσιο του 14ου αγώνα, η Λευκωσία Ομόνοια νίκησε τον Γεροσκούπου 8-0, το παιχνίδι των πρωταθλητών AEL և Hermes Apollon έληξε με ισοπαλία – 1-1.

Η φιλοξενούμενη ομάδα άνοιξε το σκορ με τη Στεφανία Ιωσιφάκη στο 66ο λεπτό, και οι πρωταθλητές AEL ισοφάρισαν με τη Δέσποινα Χρυσοστόμου στο 84ο λεπτό.

Στο πλαίσιο του 14ου αγώνα, η Λευκωσία Ομόνοια νίκησε τον Γκερόσκουπο με 8-0, ο αγώνας μεταξύ των πρωταθλητών AEL και του Ερμής Απόλλων έληξε με ισοπαλία – 1-1.