Πρωτάθλημα Γυναικών Dimco. Νίκες για τις Apollon Ladies, Νέα Σαλαμίνα և Λευκοθέα Λατσιά

Ο προτελευταίος αγώνας του πρώτου γύρου του Πρωταθλήματος Γυναικών Dimco scene η σκηνή του λόφου παραμένει σταθερή.

Η ομάδα Apollon Ladies είναι ο αδιαμφισβήτητος ηγέτης του αγώνα ενάντια στους πρωταθλητές AEL με 45 πόντους. Μετά τη νίκη με σκορ 1.

Στη δεύτερη θέση βρίσκεται η Νέα Σαλαμίνα Αρτοποιεία Πύργος, η οποία νίκησε την Γεροσκήπου FC Ladies 7-1 σε 37 πόντους.

Η Λευκοθέα Λατσιών νίκησε την Καρμιώτισσα Χρυσομύλια 1-0 στο 4ο λεπτό με ένα γκολ από τη Θεοδώρα Μοντέστου.

Μετά τη νίκη της, η Λευκοθέα έφτασε τους 27 πόντους.

Ο προτελευταίος αγώνας του πρώτου γύρου του Πρωταθλήματος Γυναικών Dimco արանը Η σκηνή των υψών παραμένει σταθερή.

Στη δεύτερη θέση βρίσκεται η Νέα Σαλαμίνα Αρτοποιεία Πύργος, η οποία νίκησε το Γεροσκήπου FC Ladies 7-1, κερδίζοντας 37 πόντους.

Η Λευκοθέα σημείωσε 27 πόντους μετά τη νίκη της.