Πρωτάθλημα Cyta. Πρόγραμμα broadcast Τηλεοπτική μετάδοση του 19ου παιχνιδιού

Το πρωτάθλημα Cyta συνεχίζεται με τους αγώνες του 19ου γύρου. Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο, την Κυριακή, τη Δευτέρα, 9 Ιανουαρίου, 10 10 11.

Ο αγώνας ξεκίνησε με ντέρμπι. Πρωταθλητής AEL το Σάββατο στις 16:00. Στο 00, γνώρισε το τρίτο στο τραπέζι τουρνουά Omonia στο “ir irio” και η απόσταση μεταξύ των δύο ομάδων ήταν μόνο δύο πόντοι.

Το δεύτερο Apollon παίζει Ethnikos στο Dasaki, ενώ το πρόγραμμα του Σαββάτου τελειώνει με το APOEL և Hermes στο GSP.

Αναλυτικό πρόγραμμα մանրամասն Λεπτομερής τηλεοπτική μετάδοση.