Πρώτη νίκη για τη Satsia με τον MVP Rousia. (Φως)

Μετά από 11 παιχνίδια μακριά από το πρωτάθλημα, ο Ερμής πήρε τρεις πόντους, ο πρώτος στο παιχνίδι με τον Marino Sazia 2. 0 εναντίον της Καρμιώτισσας στην Αμμόχωστο.

Ο εξαιρετικός πρωταγωνιστής είναι ο Onisiforos Rusias με γκολ και ασίστ.

Στο 72ο λεπτό, μετά από ένα κόρνερ, ο Κυπριακός επιθετικός άνοιξε το σκορ με ένα μεγάλο χτύπημα, ενώ στο 88ο λεπτό, «εκκαθάριση» του παιχνιδιού, βοηθώντας τον Κοβάτσεβιτς 2-0.

Ερμής με 11 πόντους և 11η θέση, 16η և 13η θέση – Καρμιώτισσα.

Περισσότερα μετά από λίγο

Το Kerkida.net βρισκόταν στην “Αμμόχωστο” …

– Διασχίζει στη συνάντηση

5 ‘Το Momo Sassi χτυπά, αλλά ο πυροβολισμός πηγαίνει

6 Ο Kaiko αποκλείστηκε από τον καλό σουτ του Romo

10 ‘Η Καρμιώτισσα είναι καλύτερη στα πρώτα λεπτά των 1-2 περιπτώσεων, ασκώντας συνεχή πίεση στον Ερμή από ψηλά, αναγκάζοντας τους αμυντικούς του να κάνουν λάθη.

15 ‘Ο πρώτος καλός γύρος για τον Ερμή … Το σουτ του Κοβάσε έξω από το κουτί

19 ‘Τα σκορ κώνου, αλλά ο γύρος τελειώνει καθώς αποκλείεται ο Ντίαζ. Η απόφαση που ελέγχεται από το VAR είναι επίσης σωστή.

Ο Meria σουτάρει, η μπάλα όμως αποκρούστηκε

22΄ Η επικίνδυνη μπάλα του Μαλεκίδη, ο Ρόμο αποτυγχάνει να βάλει την προβολή, και ο Κάικ την μπλοκάρει.

27΄ Μικρό σουτ του Momo Sassi από το αριστερό γήπεδο, η Kaike μπλοκάρει τη γωνία.

28΄ Σάκης Κύπρος προσφέρεται πρώτες βοήθειες στο έδαφος

30 ‘επιστρέφει η Κύπρος.

32 ‘Το σουτ της Meyra στην περιοχή, ο Tumbas μπλοκάρει σταθερά.

39 ‘Συνολική πραγματοποίηση του παιχνιδιού.

40 ‘Ο Δημητρίου μπαίνει επικίνδυνα στην περιοχή, ο Μπαράνοφ τον σπάει, τραυματίζονται και οι δύο παίκτες.

45 + 1 Ο Κόν έβγαλε από το πέναλτι, η μπάλα ήταν κοντά στην αριστερή θέση.

Στο μισό / I:Το πρώτο μέρος είναι ισορροπημένο όταν η Καρμιώτισσα αρχίζει δυνατά, αλλά δέκα λεπτά αργότερα ο Ερμής ισορροπεί. Ο ρυθμός του παιχνιδιού είναι καλός όταν και οι δύο ομάδες έχουν πιθανότητες, αλλά μερικές από αυτές είναι δυνατές και απειλούν κυρίως με μακρά πλάνα.

46 ‘Έναρξη του παιχνιδιού. Από την αλλαγή και των δύο ομάδων. Για την Καρμιώτισσα, ο Κομοδίκης αντί του Μπαργκάν. Valport αντί για Cone για τον Ερμή

51΄ Ο Momo Sassi έχει τραυματισμό στο έδαφος. Ο Ian anis Hajivasilis ετοιμάζεται.

λειτουργεί 45 χρόνια

53 «Η αναγκαστική αντικατάσταση από τον Momo Sassi δίνει τη θέση του στον Χαϊβιβάλη

55 ‘Στα πρώτα λεπτά του δεύτερου ημιχρόνου, ο Ερμής είναι καλύτερος και παίρνει την μπάλα. Στο δεύτερο ημίχρονο, μέχρι στιγμής δεν υπάρχει στρογγυλό παιχνίδι μεταξύ των δύο γηπεδούχων.

60 ‘Διπλή αλλαγή για τον Ερμή. Η Ρωσία αντί του Κυριακίδη και η Σίντιμπε αντί της Κύπρου

63 ‘Ποινή για τον Ερμή. Η πτώση του Valport μετά τη σύλληψη του Andreas Christ. Κίτρινο στον Χριστό. Το στάδιο ελέγχεται από το VAR.

65 ‘Ο Lucas Sotiriou βλέπει τη σκηνή στο VAR

66 ‘Ο Σωτήρη απέσυρε την απόφασή του για πέναλτι, αλλά και για κίτρινη κάρτα, ο αγώνας συνεχίζεται κανονικά.

φγτρητ:

72 ‘ΓΚΟΛ 1-0 εναντίον της Ρωσίας. Η ρωσική ομάδα έκανε ένα κόρνερ, το οποίο έβγαλε τη μπάλα μακριά από το τέρμα.

74 ‘Κίτρινη κάρτα για τον Romo

81΄ Η μπάλα του Μαλκεκίδη, η μπάλα μετράει և Από καλή θέση, ο “Χατσιβίσιλης” δεν μπόρεσε να κάνει την πρόβλεψη.

82΄ Εξαιρετική ευκαιρία για τον Ερμή. Ο Walport από τα αριστερά δημιούργησε μια μπάλα, ο Kovacic δεν μπόρεσε να κάνει μια πρόβλεψη από κοντά.

85 ‘Κίτρινη κάρτα στον Γαβριήλ

88 ‘Γκολ: 2-0 με τον Κοβάτσεβιτς. Μετά από μια όμορφη αντεπίθεση, η Ρωσία έκανε ένα πέρασμα στον Kovacic, ο οποίος το έκανε 2-0.

90 + 2 Κίτρινη κάρτα στον Kapardis για παράπονα.