Στην ατυχία του νίκησε τον Ολυμπιακό και … | Δημοσιογράφος Κύπρος

Μια πολύτιμη νίκη στην πρώτη θέση του τουρνουά καταγράφηκε από την “Ομόνοια”, η οποία νίκησε τον “Ολυμπιακό” με 2-0 στον 6ο αγώνα των πλέι οφ του πρωταθλήματος της ΑΤΗΚ.

Ο Τσέποβιτς և Τζιώνης σκόραρε το γκολ για τους Πράσινους.

Αρχικά, στο 23ο λεπτό, η γηπεδούχος ομάδα, αφού έκανε ένα λάθος σε μια υπέροχη θέση έξω από την περιοχή, ο epovich έστειλε τη μπάλα στο δίχτυ με άμεση απόδοση, το σκορ ήταν 1-0.

Δείτε τον στόχο.

Στο τελευταίο λεπτό του αγώνα, ο Τζιονίς έστειλε τη μπάλα στο δίχτυ με το τελικό σκορ 2-0.

Ο Ομόνοια είχε επίσης ένα ατυχές Όσκαρ σε ένα παιχνίδι με τους Μαύρους και Πράσινους, καθώς τρεις από τους παίκτες του τραυματίστηκαν.

Στην αρχή, ο Άσαντ έπρεπε να αλλάξει επειδή τραυματίστηκε στο γόνατό του και έφυγε σε ένα φορείο στα 33.

Στη συνέχεια, για τον Λοΐζου, η δεύτερη αναγκαστική αλλαγή έγινε στην ηλικία των 45+, όταν το πόδι του γύρισε: δεν μπορούσε να συνεχίσει.

Κακά πράγματα συνέβησαν στον C epovich, ο οποίος είχε ένα μικρό πρόβλημα և δεν μπορούσε να συνεχιστεί στη δεκαετία του ’70.