Στην πραγματικότητα, το Classic և παραπάνω և (βλέπω)

Το “Real” έλαβε τα μέτρα της “Βαρκελώνης” κατά το τελευταίο έτος. Παρά τις σημαντικές απουσίες τους, η Μαδρίτη νίκησε τη Μπαρτσελόνα με 2-1 στο Κλασίκο, νικώντας την Ατλέτικο (ένα παιχνίδι σύντομο) στην κορυφή του τραπεζιού. Τρίτη νίκη στη σειρά εναντίον των Καταλανών inedin id idan team.

Πραγματοποιήστε λήψη της εφαρμογής PROTATHLIMA. ΕΔΩ Android Για Android և ΕΔΩ για iOS

Τραγική προσέγγιση του Κούμαν στο πρώτο ημίχρονο, όπου το “Ρεάλ” σημείωσε επίσης δύο γκολ. Ο Ολλανδός άλλαξε ξανά το σύστημα στο παιχνίδι և σχεδόν έκλεψε το νόημα.

Στο 10ο λεπτό, ο Μέσι άνοιξε τον Άλμπα με το αριστερό του χέρι, ο οποίος αμέσως έκανε μια στροφή, αλλά ο Κάρταϊς βρήκε τη μπάλα πριν ο Ντέμπελ βάλει το κενό δίχτυ, και στο 14ο λεπτό, ο Βαλβέρντε έκανε μια υπέροχη διαδρομή στον άξονα, ανοίγοντας το δεξί Λούκας Vazquez. Έκανε μια στροφή και ο Benzema με μεγάλη φτέρνα σημείωσε 1-0

Στην πραγματικότητα, στο 26ο λεπτό, ο Vinicius έκανε μια μεγάλη κίνηση και κέρδισε περίπου έξω από τη Μπαρτσελόνα. Ο Cross το έκανε, ο τοίχος άνοιξε, η μπάλα βρήκε το Destin վեց εμφανίστηκε στο δίχτυ του Ter Stegen με 2-0, παρά τον Alba που προσπαθούσε να τον κυνηγήσει από τη γραμμή.

Στο 34ο λεπτό, ο Ντε Τζονγκ έκανε δεξιά, αλλά ο Ντέμπελ ανέβασε τον αέρα από την ιδανική στιγμή, αλλά ο Βίνκιους έφυγε σαν μια μπάλα, άνοιξε τον Βαλβερντέ από τα δεξιά. Χτύπησε με μια διαγώνια, έστειλε την μπάλα στον αντίθετο τερματοφύλακα και με ένα λάκτισμα, ο Vasket έβαλε τον Ter Stegen.

Στο 45 + 1, ο Μέσι έκανε μια σωστή γωνία, η μπάλα σταμάτησε στο τερματοφύλακα του Courtois. Στο 45 + 2, μετά από μια νέα γωνία από τα αριστερά, ο Μέσι επέστρεψε στο τερματοφύλακα, πέρασε, αλλά ο Courtois βγήκε, παρακάμπτοντας το Αργεντινό αστέρι.

56Σε: λεπτό. Το “Real” πάει ξανά εναντίον του, αλλά μετά τη δεξιά στροφή του Οντριότολα, ο Μπενζεμά δεν έφτασε την μπάλα և Στο 60ο λεπτό, η Άλμπα πέρασε από τα αριστερά, ο Γκριέζμαν άφησε την μπάλα να περάσει ωραία και η Μινγκέτα την μείωσε με ένα σουτ από το κοντινό 2 . 1:

Σχεδόν στο σταυροδρόμι, ο Vinicius άλλαξε όμορφα από τα αριστερά με τον Medi, έκανε μια στροφή, η μπάλα χτύπησε τον αμυντικό της “Μπαρτσελόνα”, βρήκε τον τερματοφύλακα του Ter Stegen.

66Σε: λεπτό. Ο Modric έκανε ένα απίστευτο κατακόρυφο σε απόσταση 40 μέτρων από τον Vinicius. Έμεινε μόνος του με τον Ter Stegen, αλλά αντί να προσπαθήσει να τον βρει, προσπάθησε να βρει τον Benzema րա Araujo να έχει αποκοπεί.

Στο 68ο λεπτό, αφού ολοκλήρωσε, ο Μπενζέμα γύρισε το κεφάλι του προς τον Σταυρό, ο Γερμανός έπιασε το κεφάλι του ψαριού, αλλά η μπάλα σταμάτησε στη Μινγκέτα, και στην αντίθετη πλευρά, ο Μέσι χτύπησε έξω από την περιοχή, αλλά έχασε.

Στο 76ο λεπτό, ο Οντριότολα χτύπησε από τα δεξιά και ο Τερ Στεγκέν δυσκολεύτηκε να πάρει τη στροφή, και στο 83ο λεπτό, ο Άλμπα διέσχισε από τα αριστερά, τοποθέτησε τον Courtois, ο Medi απλώς παρακολουθούσε τη μπάλα, ο Brett White μπήκε. Η σκηνή έπεσε μετά την επικοινωνία με το “Real”, αλλά ο Mantano δεν έδωσε τίποτα.

Στο 90ο λεπτό, ο Casimiro είδε 2ότι: Μετά από λίγα δευτερόλεπτα κιτρίνισμα Մ 90 + 4, η Moriba άρπαξε το γαϊδούρι από το ύψος της περιοχής, αλλά έδειξε το σταυρό և և Σε απάντηση, ο πατέρας Stegen, ο οποίος είχε βγει μπροστά, πυροβόλησε τα πτώματα.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ: Courtois, Milito, Nacho, Medi, Lucas Vazquez (43 ‘Ontriotola), Casimiro, Cross (72’ Isco), Montrich, Valverde (61 ‘Asensio), Vinicius (72’ Marcelo), Benzema (72 ‘Mariano D.

ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ. Ter Stegen, Alba, Dest (46 ‘Griezmann), Ara ուխ jo, Minjeta, Langle, Busquets (64’ Sergi Roberto), De Jong, Dembele (81 ‘Trincao), Pedri (81’ Brettwight), Messi

Πηγή: aek365.org