Συμπληρωματική απόδοση των παικτών της Γκάνας στο εξωτερικό: Η Mensah στο στόχο καθώς η Ekuban χάνει την ποινή στην Τραμπζονσπόρ ισοπαλία στην Αντάλιασπορ – Γκάνα Τελευταίες ειδήσεις ποδοσφαίρου, Ζωντανά σκορ, αποτελέσματα

Ο κορυφαίος ιστότοπος ποδοσφαίρου της Γκάνας σας προσφέρει την απόδοση των παικτών της Γκάνας σε όλο τον κόσμο καθώς η ποδοσφαιρική σεζόν 2020/21 συνεχίζεται εν μέσω της πανδημίας COVID-19.

Κάθε Σαββατοκύριακο ο Ευρωπαίος ειδικός ποδοσφαίρου Herbert Boakye Yiadom σας φέρνει μια ολοκληρωμένη έκθεση σχετικά με την απόδοση των παικτών της Γκάνας στο εξωτερικό στα αντίστοιχα πρωταθλήματά τους

ΑΓΓΛΙΑ

Στην Πρέμιερ Λιγκ, Τζόρνταν Άιγου διήρκεσε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού για το Crystal Palace καθώς έχασε 4-0 από την Μάντσεστερ Σίτι.

Τζέφρι Σλέππ έχασε το παιχνίδι λόγω τραυματισμού

Στο Πρωτάθλημα, Αντρέ Ayew έπαιξε 90 λεπτά για τη Σουόνσι με τη νίκη 2-0 επί της Μπάρνσλεϊ

ΙΤΑΛΙΑ

Στο Serie A, Εμμανουήλ Γιάσι ήταν σε δράση για τη Σπέτσια καθώς έφτασαν ενάντια στον Τορίνο

Στο Serie B, Kevin-Prince Boateng διήρκεσε 71 λεπτά στο παιχνίδι για τη Monza με ισοπαλία 2-2 εναντίον της Cosenza

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Στην Μπουντεσλίγκα, Κασίμ Αδάμ Νούχου έπαιξε το πλήρες γκάζι για τον Χόφενχαϊμ στο σπίτι, καθώς κρατήθηκε από την Αρμίνια Μπίλεφελντ

Στο Bundesliga II, Hans Nunoo Sarpei έπαιξε εννέα λεπτά για τον Greuther Furth με ισοπαλία 1-1 εναντίον του Πάντερμπορν

Raman Chibsah βρισκόταν στον πάγκο για τον Μπόχουμ με τη νίκη 3-1 επί της Νυρεμβέργης

Πάτρικ Τουουμάσι έκανε μια επιστροφή από τον τραυματισμό για να παίξει πέντε λεπτά για το Ανόβερο 96 καθώς έχασε από τον St.Pauli στο σπίτι

Christopher Antwi-Adjei είδε 21 λεπτά δράσης για τον Πάντερμπορν στο παιχνίδι

ΓΑΛΛΙΑ

Στο Ligue I, Αλέξανδρος Τζίκου και Majeed Waris και οι δύο εμφανίστηκαν στο παιχνίδι για το Στρασβούργο με τη νίκη 1-0 επί της St.Etienne.

Τζον Μπόι Καπετάνιος Metz για να νικήσει τη Λυών 1-0 στο Γαλλικό Λιγκ I την Κυριακή

Στο Ligue II, ο Νικόλαος Οπόκου διήρκεσε ολόκληρη τη διάρκεια του παιχνιδιού για τους Amiens καθώς έφτασαν ενάντια στη Χάβρη

Ebenezer Assifuah ανέβηκε από τον πάγκο για να παίξει 18 λεπτά για την Pau FC καθώς έχασε από ένα μόνο γκολ από τον Ροντέζ

ΑΛΒΑΝΙΑ

Striker Alfred Mensah sπυρήνα για τέταρτη συνεχόμενη εβδομάδα, όταν το Σκεντέρμπου έχασε 2-1 στο σπίτι από τους γίγαντες Παρτιζάνι

Βέλγιο

Στο Jupiler League, Osman Bukari ήταν σε δράση για τη Γάνδη καθώς έχασε το παιχνίδι με 1-0 από την Αμβέρσα

Opoku Ampomah δεν έπαιξε κανένα ρόλο στο παιχνίδι για την Αμβέρσα

Έρικ Οκανσέι έπαιξε 90 λεπτά για τον Kortrijk καθώς έχασε 2-1 από την Oostende

Emmanuel Sowuah Adjei έκανε μια σύντομη εμφάνιση για τον Eupen με τη νίκη 2-0 επί του Anderlecht

Ντάουντα Μωάμεθ ανέβηκε από τον πάγκο για να παίξει 13 λεπτά στο παιχνίδι για τον Anderlecht

Ντάνιελ Οπάρε ήταν σε δράση για τον Waregem στη νίκη τους 5-1 επί της Waasland-Beveren

ΚΥΠΡΟΣ

Έρνεστ Ασάντε είδε 77 λεπτά δράσης για την Ομόνοια με τη νίκη 2-0 επί του Άχνα

ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ

Σαμουήλ Οουσου είδε 78 λεπτά δράσης για την Al-Ahli SC καθώς έφτασαν εναντίον της Al-Hilal

ΤΟΥΡΚΙΑ

Joseph Attamah και Yaw Ackah και οι δύο εμφανίστηκαν στο παιχνίδι για τον Kayserispor στην ήττα τους 2-1 από τον Gaziantep

Abdul Aziz Tetteh | ήταν στον πάγκο για την Gaziantep

Καλέμπ Εκουμπάν έχασε ένα πέναλτι για τον Τραμπζονσπόρ καθώς έφτασαν ενάντια στην Αντάλιασπορ

Ισαάκ Κόφι έκανε μια σύντομη εμφάνιση για τη Σίβασπορ στην ισοπαλία 1-1 με την Μπασάχχιρ

Ισαάκ Σάκεϊ έπαιξε 15 λεπτά για τη Hatayspor με τη νίκη 2-0 επί της Denizlispor

Afiryie Acquah είδε 45 λεπτά δράσης για την Yeni Malatyspor στη νίκη τους με 4-1 επί του Rizespor

Godfred Donsah διήρκεσε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού για τον Rizespor

Bernard mensah είδε 24 λεπτά δράσης για τον Μπεσίκτας με τη νίκη 2-0 επί της Γαλατασαράι