Συντηρητική συνάντηση στην Ανδαλουσία ShootandGoal

Ο Μπέτις καλωσορίζει την Αθλέτικ Μπιλμπάο στον προημιτελικό νοκ-άουτ στο Μπενίτο Βιλαμάριν Κόπα del: Ακτίνα:“Σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90ο λεπτό, θα υπάρξει παράταση μισής ώρας. Εάν οι δύο ομάδες δεν επιλύσουν τις διαφορές τους, θα πραγματοποιηθεί στο πέναλτι.

0491: Real Betis Balompie – Athletic Bilbao 22:00 (Μπενίτο Βιλαμαρίνι)

Μπέτις: Μια δύσκολη νίκη για το “Μπέτις” τη Δευτέρα (1/2), η οποία κέρδισε ένα πλεονέκτημα στο “Osasuna” – 1-0. Το μόνο γκολ του αγώνα σκόραρε ο Iglesias στο 79ο λεπτό, φέρνοντας την ομάδα του στην 7η θέση με 30 πόντους από τους πρώτους έξι. Στο Κύπελλο, η Ανδαλουσία ξεπέρασε τα εμπόδια τεσσάρων αντιπάλων (Murcia 0-2, Mutilvera 1-3, Gijon 0-2), με την τελευταία στροφή στο παιχνίδι εναντίον του Sociedad 3. 1 πρόσθετο παιχνίδι. Την επόμενη Κυριακή (7/2) ακολουθεί το 22ο παιχνίδι της La Liga στο σπίτι με την Μπαρτσελόνα.

Ειδήσεις αγώνων: Λείπει Μπράβο (τερματοφύλακας), Μπαρτρά (αμυντικός) και Λανέζ (πτέρυγα). Εκτός από την αποστολή, ο Alex Moreno (πίσω) και η Lauren Moron (εμπρός) έμειναν για να ξεκουραστούν. Από τη θετική πλευρά, η επιστροφή του Guido Rodriguez (μέσος), ο οποίος ξεπέρασε τον τραυματισμό του.

Πιθανή σύνθεση. Robles, Montoyan, Sydney, Mendy, Miranda, Carvalho, Guardado, Ruibal, Canales, Tejo, Iglesias.

Αθλέτικ Μπιλμπάο. Το Μπιλμπάο προέρχεται από την εκτός έδρας ήττα από το “Barcelona” 2. 1 βαθμολογία. Σε αντίθεση με τα υψηλά πρότυπα που έχουμε συνηθίσει τον τελευταίο καιρό, παραδέχτηκε 1-0 στο 20ο λεπτό του Messi για να βρει την απάντηση στο 49ο λεπτό με το γκολ της Alba. Στο 74 «, η« Μπλουγκράνα »έκανε το σκορ 2-1,« αγγίζοντας »προς το τέλος και το τρίτο γκολ. Οι Βάσκοι, βλέποντας ότι ο δρόμος προς την Ευρώπη, που ήταν ο κύριος στόχος τους, ήταν πολύ μακριά, επανεξέτασαν και τώρα ψάχνουν να μπουν στην πρώτη δεκάδα. Για να φτάσουν στους προημιτελικούς του Κυπέλλου, κέρδισαν δύο προκριματικούς έναντι δύο ασθενέστερων ομάδων με το ίδιο σκορ (Ibita 1-2, Algogiano 1-2). Την επόμενη Κυριακή (7/2) το Μπιλμπάο θα φιλοξενήσει τη Βαλένθια στο San Mamés.

Ειδήσεις αγώνων: Ο Balenciaga (επιστροφή) έχει κάνει ολόκληρο το εκπαιδευτικό πρόγραμμα և, απροσδόκητα, θα παραμείνει στην αποστολή. Οι μόνοι που απουσιάζουν είναι ο Vicente (αναπληρωματικός επιθετικός) և Nolskain (πώμα). Το δεύτερο λείπει για αρκετό καιρό. ΕΓΩ. Ο Williams (ο κύριος επιθετικός) αντιμετώπισε κάποια ταλαιπωρία ενώ συμμετείχε σε ένα ήσυχο πρόγραμμα προπόνησης, όπου πιθανότατα θα ήταν έτοιμοι.

Πιθανή σύνθεση. Ekeita, Kappa, Nunieth, J. Martinez, Yuri, Berenger, Un. Lopez, Vesga, Muniain, R. Garcia, Vigialibr (I. Williams).

Ιστορικό: Και οι δύο ομάδες προκρίνονται για το διπλό Copa Del Rey.

15.01.14 Κόπα Ντελ Ρέι: Αθλέτικ Μπιλμπάο Μπέτις 2: 0:
08.01.14 Κόπα Ντελ Ρέι: Μπέτις Αθλέτικ Μπιλμπάο 1: 0:
11.05.05: Κόπα Ντελ Ρέι: Αθλέτικ Μπιλμπάο Μπέτις 0: 1:
(0: 0)
21.04.05: Κόπα Ντελ Ρέι: Μπέτις Αθλέτικ Μπιλμπάο 0: 0:

* Συντηρητικά περιμένουμε οι δύο ομάδες που στοχεύουν να κάνουν διαφοροποίηση στο Κύπελλο για να πλησιάσουν τον αγώνα. Η πιθανότητα να μην δεις γκολ κατά το πρώτο ημίχρονο είναι πολύ πιθανή, πληρώνει (Πρώτα: Ήμισυ Υπό 0,5: Σκοπός: 2.70: Meridianbet:)

Κινητό: ΕΦΑΡΜΟΓΗ: ΔΩΡΟ:Στοιχηματίστε στο κινητό σας և λάβετε ένα επιπλέον μπόνους.