Πραγματοποιήστε λήψη της εφαρμογής PROTATHLIMA. ΕΔΩ Android για Android և ΕΔΩ για iOS

LA LIGA – 21η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤ – ΕΠΙΠΛΕΟΝ: 1-2

Στάδιο: Estadio Alfredo Di Stefano

Το πρωτάθλημα έχει τελειώσει για ένα άλλο παιχνίδι με έναν θλιβερό αριθμό «Ρεάλ, προσπάθησε με μεγάλη επιτυχία և Ικανός να παραδεχτεί μια ήττα 1-2 և Νίκησε το« πιο ειλικρινές »Λεβάντε στο Alfredo Di Stéfano, 7 βαθμούς πίσω և Atletico Madrid που έχει δύο παιχνίδια λιγότερο. Η θλίψη και η ντροπή για τους «εμπόρους», οι οποίοι, παρά το γεγονός ότι από το δέκατο λεπτό αποδείχθηκε ότι έπαιζαν με δέκα παίκτες, αλλά αντέδρασαν, πήρε το προβάδισμα στο σκορ. Η συνέχεια ήταν τραγική, αλλά το “Real” εξαφανίστηκε από το γήπεδο եց μέχρι το τέλος του παιχνιδιού να μην δημιουργήσει τίποτα μικρό, επιτρέποντας στο “Levante” να ελέγξει το παιχνίδι, να επιτύχει μια πλήρη αντιστροφή, βρίσκοντας λίγη αντίσταση. Τώρα τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα τόσο για την ταυτότητα της Zinedine στην άκρη του πάγκου της Μαδρίτης όσο και για την υπόθεση τίτλου, καθώς το “Atletico” έχει ήδη 7 πόντους, δύο παιχνίδια λιγότερο.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με το χειρότερο άλογο για το “Real”, το οποίο ήταν μόνο 8. Δέκα παίκτες έμειναν με την άμεση κόκκινη κάρτα του Μίλιτο (με πολύ αυστηρή απόφαση) για να υπογράψουν τον Σέργιο Λεόν, ο οποίος ήταν σαφώς στο προβάδισμα. Στο 13ο λεπτό, η Ρεάλ άνοιξε το σκορ με αντεπίθεση με τον Κρόους, καθιστώντας το απίστευτα κατακόρυφο για τον Asensio, ο οποίος το έκανε 1-0 με τον Aitor Fernandez. Στο 26ο λεπτό, ο Λεβάντε απείλησε με το σουτ του Ρόφερ από την πλάγια θέση, το οποίο τραβούσε εντυπωσιακά τον Κάρταϊς, και στο 32ο λεπτό, τερμάτισε τον αγώνα, ο Μιραμόν χτύπησε το σταυρό και ο Μοράλες – το μαγικό μέρος. μετακόμισε 1-1. 36 նոր Μια νέα καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους, όταν ο Μέλερο πέρασε στον Ρότζερ, ο οποίος χτύπησε από ένα σουτ, αλλά ο Κάρταϊς σπρώχτηκε πίσω.

62 առաջին առաջին Στην πρώτη καλή στιγμή του δεύτερου ημιχρόνου, η Λεβάντε κέρδισε ένα πέναλτι για να απονείμει τον Βινίκιους στον Μιράμοφ, και ο Ρότζερ πήρε τη θανατική ποινή και ο Κορταίς εντυπωσίασε. Στο 78ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι έφτασαν σε μια πλήρη ήττα, περνώντας τον Μπαρντί στον Ρότζερ, ο οποίος έκανε έναν καταπληκτικό έλεγχο, κάνοντας 1-2 στον αέρα.

ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ: Courtois, Varane, Milito, Medi, Ontriotola, Casemiro, Montrich, Cross, Asensio (82 ′ Aribas), Azar (60 ′ Vinicius), Benzema (82 ′ Mariano)

ΕΠΙΠΕΔΟ: Aitor Fernandez, Duarte, Postigo, Clerk, Miramon, Melero, Morales (76 ենի Danny Gomez), Radoyan, Malsa (60 ′ Roquina), Roger (84 ′ Ruben Beto), Sergio Leon (60 ′ bar)