Τελικός Tottenham Protathlima.com

Το Stimulus νίκησε το Μπρέντφορντ 2-0 για να φτάσει στον τελικό του Κυπέλλου Λιγκ

Ημιτελικός CARABAO Cup

Τότεναμ-Μπράντφορντ 2-0:

Στάδιο: Tottenham Hotspur Stadium

Στον μεγάλο τελικό του Λονδίνου League Cup, θα υπάρξει ένα εισιτήριο για την Tottenham, η οποία νίκησε το Brentford 2-0, όπου θα ανταγωνιστεί με μία από τις ομάδες του “Μάντσεστερ”.

Ο Μουρίνιο ξεκίνησε τον 12ο με όλους τους βασικούς του παίκτεςΣε: Ο Regilon έκανε ένα πέρασμα από τα αριστερά και ο Sisoko έκανε το σκορ 1-0 με κεφαλιά. Στο 15ο λεπτό, ο Kane, ο Lucas և Sean άλλαξαν καλά και ο Κορέας έκανε το σουτ, αλλά ο Ryan έσωσε. 35Σε: Στο 40ο λεπτό, ο Γιόρις μπλόκαρε μετά το σουτ του Τόνι και στο 40ο λεπτό, ο Ράιαν είπε εντυπωσιακά για το λάθος σουτ του Τόνι.

49Σε: Στο 60ο λεπτό, ο πυροβολισμός του Σον πήγε λίγο πλάγια, και στο 63ο λεπτό, ο Τόνι σκόραρε με κεφαλιά, αλλά το γκολ έχασε.

Στο 70ο λεπτό, ο Entobele έκανε κάθετη πάσα στον Sean, ο οποίος έμεινε μόνος του με τη Raya, κάνοντας το σκορ 2-0.

Το 76, το “Tottenham” έφτασε στο 3Σε: γκολ, επειδή είχε το τερματοφύλακα της Entobele, ενώ το 84, ο Mike Dean έστειλε τη Dasilva με κόκκινη κάρτα.

TOTENAM: Ior Ioris, Aurier, Regillon (71 ‘Davis), Dyer, Sanchez, Sissoko, Heiberg (89’ Tanganga), Entobele, Lucas Moura (71 ‘Winks), Sean (89’ Vinicius), Kane

ΜπράντφορντRaya, Dalsgaard, Henry, Sorensen, Pinocchio, Canos (74 ‘Fosu), Jensen, Jan Galet (74’ Marconde), Toney, Dasilva, Embe (81 ‘δύναμη