Το τελευταίο “ρολό” του ημιτελικού

Το ενδιάμεσο στάδιο της κλήρωσης κατηγορίας Γυναικών Κυπέλλου ΟΠΑΠ τελειώνει το 2021. Την Τρίτη 9 Φεβρουαρίου, με τρεις επαναληπτικούς αγώνες, όπου ξεχωρίζει ο αγώνας βόλεϊ Anorthoresis – Λεμεσού στο αθλητικό κέντρο Anorthosis.

Η Robo Markets AEL αναχωρεί για το Αυγόρου για να συναντήσει την UCLan Cyprus THI Avgorou. Ταυτόχρονα, το NPP καλωσορίζει τους Ολυμπιακούς Αγώνες της Νάπολης στο KITION. Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 20. Στις 00

ένα

Το ANORTO ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ. Το ANORTO ΕΙΜΑΙ – ΛΕΜΕΣΟΣ ΒΟΛΕΪ

Το ντέρμπι της ημέρας, αν θέλετε, μεταξύ δύο ποιοτικών ομάδων, όπως φαίνεται ειδικά στα δύο παιχνίδια που πραγματοποιήθηκαν φέτος. Η Ανόρθωση καλωσορίζει το Βόλεϊ Λεμεσού 3 1 αγώνα επιστροφής που κέρδισαν την περασμένη Τρίτη στο Γυμνάσιο Polemidia.

Η «Μεγάλη Κυρία» είναι η αγαπημένη, θα προσπαθήσει να αναγκάσει τον ρυθμό της να κερδίσει τα προκριματικά στους ημιτελικούς. Αναφέρεται ότι η “Ανόρθωση” προωθείται επίσης με ήττα 2-3 σετ.

Το “Pink” έδειξε ότι δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν από το “Anorthosis”, καθώς τα δύο παιχνίδια μεταξύ τους αξιολογήθηκαν σχεδόν λεπτομερώς. Το βόλεϊ Λεμεσού πηγαίνει στη Λευκωσία για να πετύχει μια σαφή νίκη, κάτι που θα του επιτρέψει να διεκδικήσει το προκριματικό στο “χρυσό σετ”, αυξάνοντας το προκριματικό από “χρυσό” σε 15 πόντους.

Στον πρώτο αγώνα, που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη, 2 Φεβρουαρίου 2021 στο Σεμινάριο Polemidia, η “Ανόρθωση” κέρδισε 3-1 σετ.

“KITION”. AEC – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΑΠΟΛΕΟΣ

Το παιχνίδι μεταξύ δύο ταλαντούχων ομάδων στη Λάρνακα είναι ενδιαφέρον. Είναι προφανές ότι οι Ολυμπιακοί Αγώνες στη Νάπολη, οι οποίοι είναι πολύ υψηλής ποιότητας και πολύ έμπειροι, είναι ένα μεγάλο φαβορί, επειδή έχουν “στο χέρι” 3 από το πρώτο παιχνίδι. 0:

Το NPP δεν θα φύγει από τη σειρά և Το “KITION” θα εξαντλήσει όλες τις ευκαιρίες για να φτάσει στους ημιτελικούς. Οι «κίτρινοι-πράσινοι» αναζητούν νίκη 3-0 ή 3-1 για να κερδίσουν ένα εισιτήριο για τους «χρυσούς» 15 πόντους.

Μετά τη νίκη της περασμένης Τρίτης στο “NAPOLI / RETURN”, οι Ολυμπιακοί Αγώνες της Νάπολης στη Λάρνακα διεξάγονται ως φαβορί, θέλουν να το επιβεβαιώσουν. Το κύπελλο είναι ένας τεράστιος στόχος για την ομάδα του Άννα Νικολάκη, θέλει να το διεκδικήσει. Το “μαύρο και άσπρο” της Νάπολης είναι άνετο με 2-3 ήττες.

Τρίτη 2021 Στις 2 Φεβρουαρίου, στο πρώτο παιχνίδι της ενδιάμεσης σκηνής, που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα “ΝΕΑΠΟΛΗ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”, οι Ολυμπιακοί Αγώνες επικράτησαν με ένα σετ 3-0.

ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΟΡΟΣ. UCLan: Κύπρος ΤΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ – Ρόμπο Αγορές: AEL:

Τρεις μέρες μετά τον πρώτο αγώνα μεταξύ των δύο ομάδων, συναντιούνται ξανά για να επιλύσουν τις διαφορές τους μια για πάντα. Την Τρίτη, θα παίξει ένα επαναληπτικό 3-0 του Robo Markets AEL στην Τεχνική Σχολή του Αυγόρου το Σάββατο.

Το αποτέλεσμα του Σαββάτου ζητείται αυτόματα από την Robo Markets AEL, ένα μεγάλο φαβορί λόγω της ποιότητάς του. Οι Blues κατευθύνονται για τη νίκη του Avgor, αλλά και για να δώσουν στους νέους, υποσχόμενους παίκτες το προβάδισμα στο παιχνίδι. Αναφέρεται ότι η Robo Markets AEL αισθάνεται καλά για μια ήττα 2-3.

Η UCLan Cyprus THI Avgorou θεωρεί ότι αυτή η συνάντηση είναι πολύ ισχυρή δοκιμασία για σωστή απόδοση. Η ομάδα του Demosthenes ym Imarakis θα επιδιώξει όλες τις ελπίδες της, πράγμα που σημαίνει ότι χρειάζεται 3-0 և 3 για να κερδίσει ένα εισιτήριο για το “χρυσό” σετ. Νίκη με 1 σκορ.

Στον αγώνα του Σαββάτου, που ήταν ο πρώτος στη σειρά,

Ρόμπο Αγορές: Η ΑΕΛ κέρδισε 3-0 σετ στο “NIKOS SOLOMONIDIS” MAR Ή AKAN CENTER.

* Αναμένει στους ημιτελικούς

Ιδιοκτησία: Εκθεσιακός χώρος Ο Απόλλωνας, ο οποίος προκρίθηκε στους ημιτελικούς χωρίς αγώνα.

Η ανάρτηση Το τελευταίο “ρολό” του ημιτελικού εμφανίστηκε για πρώτη φορά στο Thema Sports.