Το “Half” Bax πολεμούσε χωρίς γλυκάνισο, η Charlotte ήταν ανώτερη

Οι Μπακς παρατάχθηκαν χωρίς την αρχική τους σειρά εναντίον των Χόρνετς και αγωνίστηκαν όσο πιο δυνατά μπορούσαν, αλλά οι Χόρνετς δεν άφησαν την ευκαιρία να χαθεί, κερδίζοντας 127-119 στο Μιλγουόκι.

Ian Anis Antitokunbo մյուս Τα υπόλοιπα τέσσερα μέλη της αρχικής σειράς Baxi αποβλήθηκαν πριν τον αγώνα εναντίον των Hornets, և Ο Charlotte δεν μπορούσε να χάσει αυτήν την ευκαιρία, κερδίζοντας ένα πλεονέκτημα 119-127 στο Μιλγουόκι.

Οι Hornets είχαν ένα πλεονέκτημα στην πρώτη περίοδο, σταδιακά δημιουργώντας μια διαφορά, στην τρίτη περίοδο σώθηκαν με σκορ 81-100, και στο τέλος αντέχουν την αντεπίθεση του Bax, επιτυγχάνοντας τη νίκη.

Ο ηγέτης των νικητών ήταν ο Miles Bridges με 26 πόντους, εκ των οποίων 20 πόντοι έκαναν ο David Graham και ο Terry Roger.

Jordan Buckan Ο Jordan Noura είχε 24 πόντους (ρεκόρ σταδιοδρομίας), εάν ο Teague είχε 19 πόντους και ο Thanasis Antetokunbo είχε 12 πόντους με 5/15, 2/5, 4 ριμπάουντ, 3 ασίστ, 1 κλέψιμο και 5 λάθη. 27 λεπτά συμμετοχής.

Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Το παιχνίδι ξεκίνησε όταν και οι δύο ομάδες έτρεχαν την ίδια στιγμή, πριν οι Hornets εξερράγησαν για να τους βοηθήσουν να αποφύγουν το σκορ 20-28, κλείνοντας τελικά τον πρώτο γύρο με σκορ 27-32.

Οι Χόρνετς ήταν ακόμα καλύτεροι στο δεύτερο ημίχρονο, εξοικονομώντας 31-46. Οι Bucks μείωσαν το προβάδισμα σε 44-51 και 51-56, αλλά το νέο ξέσπασμα των Hornets τους βοήθησε στο αποδυτήριο 55-66.

Τώρα η Σάρλοτ είχε το πλεονέκτημα, ελέγχοντας πλήρως το παιχνίδι. Και επιβεβαίωσε αυτήν την υπεροχή στον τρίτο γύρο, χωρίς να αφήνει ποτέ τη διαφορά να πέσει κάτω από 9 πόντους, τελικά περνώντας στον τέταρτο γύρο, ύψους 19 πόντων (81-100)

Στην τέταρτη περίοδο, το παιχνίδι αποδείχθηκε τυπική διαδικασία. Οι Hornets αύξησαν τη διαφορά σε περισσότερους από 20 πόντους σε κάποιο σημείο, και οι Bucks απλώς μείωσαν το μέγεθος της ήττας τους στο τέλος.

Δώδεκα λεπτά27-32, 55-66, 81-100, 119-127:

BAX:Antitokunbo 12 (5/15 λήψεις, 5 σφάλματα), Noura 24 (4 3-pointers, 6 return return), Portis 10 (5/15 shots, 13 return return, 6 error), Tig 19 (1 3-meter, 6 περάσματα))), Forbes 18 (4), Diakit 10 (5 ριμπάουντ), Kuruts, Conaton 4 (1), Tupan 9 (1), Meryl 13 (5/13 κτυπήματα, 3 τρίγωνα, 6 ριμπάουντ)

ΚΟΡΝΑΤΕΣ:McDaniels 19 (2 3 πόντοι, 6 ριμπάουντ, 5 ασίστ), Ουάσιγκτον 18 (3 3 πόντοι, 7 ριμπάουντ), Bridges 26 (4 3 πόντοι, 7 ριμπάουντ), Graham 20 (6 3 πόντοι, 5 ασίστ)), Rosier 20 (3/9 τρεις βαθμοί), κυρία 2 Μαρτίου (1/7 σουτ, 5 ασίστ γκολ), Κο. 3 Μαρτίου (1), eller eller 10 (12 ριμπάουντ), Richards, Kerry 3, Wanameyer 6, Riler, Darling

Στατιστικά ομάδας Bax. 30/60 δύο πόντοι, 14/38 τρεις πόντοι, 17/23 σουτ, 48 σουτ επιστροφής, 23 ασίστ γκολ, 10 κλεψίματα, 3 μπλοκ, 17 λάθη

Στατιστικά της ομάδας Hornets. 25/41 δύο πόντοι, 19/50 τρεις πόντοι, 20/22 βολές, 49 βολές επιστροφής, 35 ασίστ γκολ, 4 κλεψίματα, 10 γκολ, 18 λάθη