Το Okriashvili … επιστρέφει στον և Jim από τις παλιές μέρες μου.

Ο Tornike Okriashvili լին Δημήτρης Χριστοφή ήταν αυτοί που ξεχώρισαν στη νίκη της Ανόρθωσης στο Παραλίμνι և, στην πραγματικότητα, άλλαξαν την εμφάνισή τους επιθετικά.

Μετά τον τραυματισμό, ο Okriashvili έπαιξε στο ντέρμπι με την AEK և AEL, դեմ επέστρεψε στην αρχική σύνθεση ενάντια στην ENP λίγο αργότερα. Και όχι μόνο επέστρεψε, αλλά και υπέγραψε νίκη με 2-1, σημειώνοντας δύο φορές, μία φορά σε κάθε ημίχρονο.

Ο 29χρονος Γεωργιανός ήταν σχεδόν σε όλα τα στάδια, υπερασπίστηκε επίσης την Κορέα στην αμυντική θέση, μέχρι το “75” να δείξει ότι η ποιότητά του μπορεί να αλλάξει εντελώς το παιχνίδι της ομάδας του Τιμόρ.

Και όχι μόνο ο Okriashvili ήταν θετικός, αλλά ο Jim ήταν δικός μου από την αρχαιότητα.

Ο 32χρονος κυπριακός πτέρυγας επέστρεψε στο αρχικό άλογο της Lady και έδειξε τον καλό του εαυτό.

Σχεδόν όλοι οι καλοί γύροι που έκανε η Lady στο πρώτο ημίχρονο ήρθε μετά από τα σουτ της.

Ήταν στη δεξιά πτέρυγα, παίρνοντας πρωτοβουλίες · μέχρι το 23ο είχε δημιουργήσει τρία μεγάλα στάδια για την Ανόρθωση, αλλά ο Okriashvili աշ Kvilitaya βρήκε το εξαιρετικό Gachsky μπροστά τους.

Στο επανάληψη, συνέχισε με τον ίδιο ρυθμό, ήταν αυτός που ξεκίνησε τον γύρο με το δεύτερο γκολ του Okriashvili, μέχρι το 78ο λεπτό που σχεδόν σκόραρε, αλλά ο Gaczynski είχε έναν δύσκολο χρόνο να σπρώξει πίσω το σουτ.

Με παιχνίδια όπως το Okriashvili և Christophy, η επίθεση της Lady αναμφίβολα ανεβαίνει στο επίπεδο της «εμφανίστηκε» στο γήπεδο «Τάσος Μάρκος».