Το “Sleeping Beauty” της Ligue 1 αντέχει στη μισή πίεση

“Αγώνας Λυών – Μπορντό”Πάρκο: Ολυμπιακός: Λυών:“Ανοίγει το 22ο παιχνίδι του Σύνδεσμος: 1:

0304: Lyon Olympic – Bureau of French Gir Irondins 22:00 (“Lyon Park Olympic”)

Λυών: Δεν θα μπορούσαν να είχαν μια ευκολότερη νύχτα από τη Λυών, γιατί στο σπίτι 5: Η Saint-Etienne ηττήθηκε με σκορ 0. Στο ημίχρονο ηγήθηκε με δύο γκολ (Cantevere 16 re 16, Marcelo 36 ′), και το replay ακολούθησε τρία (59 ′ Marcelo, 68 ′ Cantevere, 83 ′ γκολ) για να επιστρέψουν στα νικηφόρα αποτελέσματα μετά το σοκ. διάσειση στο σπίτι του Metz. Έτσι, τα “λιοντάρια” παρέμειναν στην τρίτη θέση με 43 πόντους, δύο βαθμούς πίσω από τους πρωταθλητές “Παρίσι” και “Λιλ”.

Ειδήσεις αγώνων: Η αποστολή των λιονταριών τελείωσε. Ο Rudy Garcia είδε στην τελευταία του προπονητική περίοδο ότι ο Avar, ο Packet και ο Cornet είναι εκτός του κανονικού προγράμματος και είναι στη διάθεσή του.

Πιθανή σύνθεση. Lopez, Dibua, Marcelo, Denager, Corne, Paketa, Thiago Mendes, Cacre, Cantiver, Depay, Ekambi.

Μπορντό. Προέρχεται από τη νίκη τριών αγώνων. Η τελευταία νίκη επί της Άνγκερς ήταν 2-1, ένα σκορ που σχηματίστηκε από το πρώτο ημίχρονο. Ο «ευχάριστος ύπνος» της Γαλλίας βρίσκεται στην 7η θέση με 32 πόντους, στους 5 πρώτους από 5 δίνοντας ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο.

Ειδήσεις αγώνων: Οι μεσαίοι της Otavio και Ande τραυματίζονται. Ο πρώτος χάνει τη σεζόν.

Πιθανή σύνθεση. Costil, Benito, Koscielny, Bais, Sampali, Adly, Besik, Udin, Ben Arfa, Kalou, Huang.

Ιστορικό: Η Λυών και το Μπορντό βασίζονται σε δύο νίκες, ενώ έξι άλλα παιχνίδια μεταξύ τους κατέληξαν σε ισοπαλία.

06.02.11 Πρωτάθλημα 1: Λυών: Μπορντό 0: 0:

* Στην πρώτη σελίδα, η Λυών περιμένει τη σειρά του Παρισιού և Lille για να φτάσει ξανά στην κορυφή. Οι οικοδεσπότες θα προσπαθήσουν να σκοράρουν το συντομότερο δυνατό για να διευκολύνουν τα πράγματα. Ωστόσο, το Μπορντό μπορεί να αντέξει την πίεση, τουλάχιστον για το πρώτο ημίχρονο (ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο – 2,50 d Meridianbet:)

ΑΘΛΗΜΑ PO Υ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΩΡΟ:Νέα στοιχήματα στον τομέα των στοιχημάτων.