Το Ts tsas απέτυχε / “Άδειο” և έφυγε από τον τελικό (Χορηγός: MERIDIAN BET)

Ο “Άδειος” ο Στέφανος βγήκε από τους προημιτελικούς με τον Ναντάλ 4-6, 2-6, 5-7 από τον Ντάνιελ Μεντβέντεφ, ο οποίος με 20 συνεχόμενες νίκες στον τελικό του Αυστραλιανού Όπεν την Κυριακή (10:30) θα παίξει εναντίον της Novak ok ով ovi :.

Πραγματοποιήστε λήψη της εφαρμογής PROTATHLIMA. ΕΔΩ Android Για Android Տ ΕΔΩ για iOS

Απομακρύνθηκε από τον τελικό του Australian Open Στέφανος τα ιππικά του μετά την απώλεια 6-4, 6-2, 7-5: από ημιτελικούς Ντάνιελ Μεντβέντεφ.

Ο Στέφανος το ipipas του φαίνεται να «αδειάστηκε» στους προημιτελικούς λόγω του τεράστιου άγχους του εναντίον του Rafa Nadal. Ο Ρώσος με τις πιο φρέσκες ιδέες θα παίξει με την 20η συνεχόμενη νίκη του την Κυριακή (10:30) στον τελικό του Australian Open Novak Dj Okovich.

Στο πρώτο σετ, ο Στέφανος θα περάσει το σερβίς του με 2-1, αλλά ο Ντάνιελ Μεντβέντεφ θα ισοφαρίσει το 2-2 με έναν αγώνα αγάπης και θα κερδίσει 3-2 στο διάλειμμα.

Με τον αγώνα υπηρεσίας αγάπης, ο Μεντβέντεφ θα φτάσει στο 4-2 և 5-3 Στο 10ο παιχνίδι, ο Τσ. Τσίπας θα παραμείνει με 3 πόντους, αλλά στον 39ο, ο Μεντβέντεφ θα κλείσει 6-4.

Η προσπάθεια εναντίον του Effort ipipas είναι 11-9 και για τα μάτια του Μεντβέντεφ είναι 5. 1:

Στο δεύτερο σετ, ο Ρώσος θα συναντήσει 2-1 με ένα διάλειμμα, και ο αγώνας αγάπης θα είναι 3-1. Στο δεύτερο ημίχρονο, οι Ρώσοι θα πάνε 5-2 και θα κλείσουν το σετ με 36 στο 6-2.

Με ένα διάλειμμα (1-0), η Mednad θα ξεκινήσει το τρίτο σετ και θα φτάσει στο 3-1. Στο 5ο, ο Στέφανος Τσιπάς θα ξεκαθαρίσει 2 πόντους, μειώνοντάς τον σε 3-2, και στο διάλειμμα θα ισούται με 3-3 με τη δεύτερη του ευκαιρία.

Ο Έλληνας θα συναντήσει 4-3 και θα κάνει ένα διάλειμμα στον 8ο αγώνα. Ωστόσο, η Ρωσία θα τη διαγράψει με άσο և με άσο θα φτάσει στο 4-4. Με την υπηρεσία του θα είναι ίσος με 5-5 και στο διάλειμμα θα κερδίσει 6-5.

Τέλος, με την υπηρεσία του, θα κλείσει το σετ 7-5.

πηγή: gazzetta.gr

Ο Στέφανος ήταν κενός στα προημιτελικά με τους Nadal, 4-6, 2-6, 5-7, μπροστά από τον Ντάνιελ Μεντβέντεφ, ο οποίος κέρδισε τον τελικό του Australian Open την Κυριακή (10:30) με 20 συνεχόμενες νίκες.

Ο Στέφανος το ipipas του φαίνεται να «αδειάστηκε» στους προημιτελικούς λόγω του τεράστιου άγχους του εναντίον του Rafa Nadal. Ο Ρώσος με τις πιο φρέσκες ιδέες θα παίξει τον Novak Dj Okovic με την 20η συνεχόμενη νίκη του στον τελικό του Australian Open την Κυριακή (10) : 30).

Στο πρώτο σετ, ο Στέφανος Τσ. Τσίπας θα ξεπεράσει την υπηρεσία του με σκορ 2-1, αλλά ο Ντάνιελ Μεντβέντεφ θα ισοφαρίσει το 2-2 με έναν αγώνα αγάπης και θα κερδίσει 3-2 στο διάλειμμα.

Με τον αγώνα υπηρεσίας αγάπης, ο Μεντβέντεφ θα φτάσει στο 4-2 և 5-3. Ο Ts Tsipas θα ξεκινήσει με 3 πόντους στο 10ο παιχνίδι, αλλά ο Medved θα κλείσει 6-4 στο 39 κλείσιμο.

Με ένα διάλειμμα (1-0), ο Medned θα ξεκινήσει το τρίτο σετ και θα φτάσει στο 3-1. Στο 5ο, ο Στέφανος Τσ. Τσίπας θα αποβάλει 2 πόντους, μειώνοντάς το σε 3-2 και στο διάλειμμα θα ισούται με 3-3 με τη δεύτερη ευκαιρία.

Ο Έλληνας θα συναντήσει 4-3 και θα κάνει ένα διάλειμμα στον 8ο αγώνα. Ωστόσο, η Ρωσία θα την διαγράψει με άσο և με άσο θα φτάσει στο 4-4. Με την υπηρεσία του θα είναι ίσος με 5-5 και στο διάλειμμα θα κερδίσει 6-5.